Tekirdağ 1. Amatör Küme C Grubunda fırtına gibi esen Çukuryurtspor, farklı galibiyetlerine bir yenisini eklemek istiyor. Pazar günü saat 12.00’de Saray Stadında lig ikincisi Çerkezköy 1923 Gençlikspor’u ağırlayacak olan Çukuryurtspor bu maçı da farklı kazanmanın peşinde.

Tekirdağ 1. Amatör Küme C Grubunda şampiyonluğun en güçlü adayı Çukuryurtspor, 5. Hafta mücadelesinde Çerkezköy 1923 Gençlikspor’u konuk edecek.
PLANLAR KAZANMA ÜZERİNE KURULU
Pazar günü saat 12.00’de Saray Stadı’nda başlayacak olan mücadele öncesi Çukuyurtspor’da bütün hesaplar galibiyet üzerine kurulu. Bugüne kadar oynadığı 4 maçta rakip ağlara 19 gol bırakan, kalesinde ise sadece 3 gol gören Çukuryurtspor, bu karşılaşmada da farklı kazanmanın hesaplarını yapıyor. Çukuryurtspor bu maçı da kazanması durumunda en yakın rakibiyle arasındaki puan farkını 6’ya yükseltme şansını yakalayacak.
ÇERKEZKÖY 1923 GENÇLİKSPOR SÜPRİZ PEŞİNDE
Ligde 8 puan ve averajla ikinci sırada bulunan Çerkezköy 1923 Gençlikspor, Çukuyurtspor karşısında sürpriz bir sonuç arayacak. 3 gol ile ligin az gol yiyen takımları arasında yer alan Çerkezköy 1923 Gençlikspor, iyi defans yaparak zorlu Saray deplasmanından bir puan çıkarmaya çalışacak.