4.5 yılda bir ilk: Başkan Erkiş eleştirileri dikkate aldı

Bugüne kadar kendi inandığı doğrular üzerinden hareket eden, kendisine ve hayata geçirdiği projelere yönelik eleştirileri çok da dikkate almayan Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, 4.5 yıllık başkanlık sürecinde bir ilke imza attı. Meydan Projesi kapsamında Çarşı Caddesinin daraltılmasına yönelik eleştirileri dikkate alan Başkan Erkiş, projede revizyona gitti

4.5 yılda bir ilk: Başkan Erkiş eleştirileri dikkate aldı
Yayınlama: 20.10.2023
A+
A-

Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Meydan Projesi kapsamında Çarşı Caddesinin daraltılmasına yönelik eleştirileri dikkate aldı.

Caddenin 6 metreye kadar daraltılmasına cadde esnafından ve Saraylı vatandaşlar gelen tepki üzerine Saray Belediyesi projede revizyona gitti. Yeni proje ile cadde hem düz bir görünüme kavuştu hem de caddenin genişliği korundu. Saray Belediyesi’nin esnafın eleştiri ve görüşlerini dikkate alması cadde esnafı tarafından da memnuniyetle karşılandı. Öte yandan 4.5 yıllık başkanlık sürecinde kendi inandığı doğrular üzerinden hareket eden, kendisine ve hayata geçirdiği projelere yönelik eleştirileri çok da dikkate almayan Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş’in, yerel seçimlere 5 ay gibi kısa bir süre kala eleştirileri dikkate almaya başlaması da dikkat çekti.

Saray Haber