Ahmet Çetin, Başkan Erkiş’i ziyaret etti

Ahmet Çetin, Başkan Erkiş’i ziyaret etti
Yayınlama: 07.10.2022
A+
A-

Çerkezköy TSO Başkan Adayı Ahmet Çetin, Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş’i makamında ziyaret etti. Ahmet Çetin, daha sonra ise Saray’da üye ziyaretleri yaptı

Çerkezköy TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) Başkan Adayı Ahmet Çetin, Sarı Liste’deki ekibiyle birlikte Saray’da ziyaretlerde bulundu. İlk ziyareti Belediye Başkanı Özgen Erkiş’e yapan Ahmet Çetin ve Sarı Liste ekibi, ardından ilçedeki Çerkezköy TSO üyelerini tek tek dolaşarak destek istedi.

ERKİŞ’TEN HAYIRLI OLSUN DİLEĞİ

Çerkezköy TSO Başkan Adayı Ahmet Çetin ve beraberindeki Sarı Liste ekibi ilk ziyareti Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş’e yaptı. Uzun bir süre Başkan Erkiş ile görüşen Sarı Liste’nin Başkan Adayı Ahmet Çetin, “Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nda göreve geldiğimizde, bölgemize ve Saray’a değer katacak vizyoner projelerimizi Sayın Başkanımız ile paylaşarak, kendisiyle fikir alışverişinde bulunduk.”dedi. Görüşmenin verimli geçtiğini belirten Çetin, “Sarı Liste olarak esnafımızı, tüccarımızı ve sanayicimizi hızla geleceğe hazırlamak için yerel yönetimlerimizle birlikte tam uyum ve istişare ile çalışacağımızı belirttik. Misafirperverliği ve nezaketi için kendisine teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı. Ziyarette Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş ise Ahmet Çetin ve Sarı Liste’deki ekibine seçimler için başarı dileklerinde bulunduğu kaydedildi.

ÇERKEZKÖY TSO ÜYELERİNİ ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanı Erkiş’in ardından Ahmet Çetin ve ekibi, Saray’daki Çerkezköy TSO üyelerini tek tek ziyaret etti. Ziyaretler sırasında Salı günü yapılan tanıtım toplantısında açıkladığı projelerden bahseden Ahmet Çetin, özellikle de Saray’a yönelik projelerini dile getirerek, üyelerden seçimler için destek istedi. Çetin, “Görev bize verildiğinde, Saray’a yönelik açıkladığımız projelerimizi kısa bir sürede hayata geçireceğimizden şüpheniz olmasın” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber