Ahmet Çetin: Esnafımızla, tüccarımızla ve sanayicimizle birlikte kazanacağız

Ahmet Çetin: Esnafımızla, tüccarımızla ve sanayicimizle birlikte kazanacağız
Yayınlama: 30.09.2022
A+
A-

Saha çalışmalarını sürdüren Sarı Liste Adayı Ahmet Çetin ve ekibi çeşitli firmaları ziyaret ederek seçimlerde destek istedi

Günlerdir sahada çeşitli firmaları ziyaret edip sahipleriyle sohbet eden ÇTSO Başkan Adayı Ahmet Çetin yoğun ilgi görüyor. Sarı Liste adayı Ahmet Çetin, bugünkü ziyaretlerinde Optimed Hastanesi ve Çerkezköy merkezinde bulunan firmaları ziyaret etti.

SAHA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Bugün Çerkezköy’de birçok firmayı ziyaret eden ÇTSO Başkan Adayı Ahmet Çetin ve ekibi, gördükleri ilgiden oldukça memnun kaldı. Firma sahipleri Ahmet Çetin ve ekibine destek verirken, uzun süren sohbetlerde yapıldı. Bugünkü ziyaretlerinden Çerkezköy Atatürk Caddesi, Öztrak Caddesi üzerinde hizmet veren ÇTSO Üyesi firmalara yoğunlaşan Sarı Liste ekibi, 4’uncü, 6’ıncı, 10. Meslek, 14. Meslek Komitesi kapsamında ziyaretler gerçekleştirdi.

OPTİMED HASTANESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Dün Çerkezköy’de İrmet Hospital’i ziyaret eden ÇTSO Başkan Adayı Ahmet Çetin ve ekibi, bugün de Çerkezköy’ün bir diğer özel hastanesi olan Optimed Hastanesi’ni ziyaret etti. Hastane Genel Müdürü Opr. Dr. Ayhan Arslan ile bir araya gelen Ahmet Çetin ve ekibi, yaklaşan seçim öncesi destek istedi. Arslan, Sarı Liste’ye başarılar dileğinde bulunarak, “Çerkezköy, Kapaklı ve Saray için hayırlı olsun.” dedi.

Ziyaretleri sırasında ÇTSO üyeleriyle bazen uzun sohbetlerde bulunan Sarı Liste Başkan Adayı Ahmet Çetin, “Esnafımızla, tüccarımızla, sanayicimizle birlikte kazanacağız” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber