Ahmet Çetin: Gürkan Kesim bana oy verecek

Ahmet Çetin: Gürkan Kesim bana oy verecek
Yayınlama: 06.10.2022
A+
A-

Çerkezköy TSO Sarı Liste Başkan Adayı Ahmet Çetin, seçime dair iddialı açıklamalarda bulundu. Saray’da oyların en az yüzde 90’ını alacaklarını dile getiren Çetin, Mavi Liste’de yer alan iş insanı Gürkan Kesim’in de kendisine oy vereceğini iddia etti

Çerkezköy TSO Sarı Liste Başkan Adayı Ahmet Çetin, seçim çalışmaları kapsamında Saray Gazetesi’ni ziyaret etti.

Gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarda bulunan Çetin, şunları ifade etti:
“Göreve geldiğimizde Saray’a mutlaka bir okul kazandırmak istiyoruz. Eğer ki Çerkezköy Sanayi ve Ticaret Odası buraya bir okul yapmaz ise bunun vebali bendedir. ÇTSO yapamazsa Ahmet Çetin olarak bu okulu ben yapacağım. Ya ÇTSO yapacak ya da Ahmet Çetin ama her halükarda bu okul Saray’a kazandırılmış olacak.

Saray’da kullanılan oylarının yüzde 90’ını alırız. Minimum olarak bunu söylüyorum. Ben Gürkan Kesim’in dahi bana oy vereceğini düşünüyorum. Kendisi zaten bunu direk olarak bana söyledi, ‘Eğer ben bu seferde Ahmet Abi’ye oy vermezsem Saraylılar benim yüzüme tükürür’ ifadesini kullandı. Bu söylemi de arkadaşlarımızın yanında gerçekleştirdi.

Saraylılar benim neler yapabileceğimi bildiği için, verdiğim sözü yerine getirdiğim için beni destekliyorlar. Asla kafatasçı bir yaklaşımla beni desteklemiyorlar aksine Ahmet Çetin’in bu bölgeye kattığı değeri, bu bölgeye kazandırdıklarını görerek beni destekliyorlar.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber