Ahmet Çetin: Hem ülke hem dünya ticaretindeki payımızı artıracağız

Ahmet Çetin: Hem ülke hem dünya ticaretindeki payımızı artıracağız
Yayınlama: 26.10.2022
A+
A-

Çerkezköy TSO Başkan Adayı Ahmet Çetin, oda üyelerini ziyaret ederek 12 Kasım Cumartesi günü yapılacak olan seçimde destek istedi

12 Kasım Cumartesi günü yapılacak Çerkezköy TSO seçimlerine doğru geri sayım başladı. Seçimin en güçlü adayı olan Sarı Liste’nin Yönetim Kurulu Başkan Adayı Ahmet Çetin, saha çalışmalarını projelerini anlatarak sürdürüyor. Çetin, oda üyelerini ziyaret ederek, seçimde destek istedi.

SARAY’DAN VELİKÖY’E KADAR…

Sarı liste ekibinden bir grupla birlikte Çerkezköy TSO üyelerini ziyaret eden Başkan Adayı Ahmet Çetin, “Esnaf, tüccar ve sanayici birlikte kazanacağız, ilkesinden hareketle çıktığımız yolda bölgemiz için Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nda yeni bir dönemi ekibimle birlikte başlatacağız. Çerkezköy’den Kapaklı’ya, Saray’dan Veliköy’e kadar esnafımız, tüccarımız ve sanayicimizle birlikte, hem ülke hem de dünya ticaretinden aldığımız payı artırmak için var gücümüzle birlikte çalışacağız. ”diye konuştu.

ŞEFFAF, DENETLENEBİLİR VE ULAŞILABİLİR OLACAĞIZ

Ziyaretlerinde ayrıntılarıyla projelerini firma yetkililerine aktaran Ahmet Çetin, şunları anlattı:
“Vizyonumuz doğrultusunda hizmet anlayışımızı bölgemize yaymak için irtibat ofislerimizi açacağız. Yıllık aidatları yasal alt sınıra çekeceğiz ve üyelerimize en üst düzeyde hizmet sunacağız. Yüksek İstişare Kurulu’nu kuruyoruz. Bölgemizin duayen sanayici, esnaf ve tüccarlarından oluşan bu kurul ile odamız bünyesinde tecrübe paylaşım ağı kuracağız. İstişare ile çalışacağız. Şeffaf, denetlenebilir ve ulaşılabilir olacağız. Esnaf, tüccar ve sanayicimiz arasında tedarik köprüsünü kuracağız. Gelecek nesiller için sürdürülebilirlik hareketini başlatacağız. Mabil Karbon Ayak izi ölçüm hizmeti vereceğiz. Enerji verimliliği merkezi kuracağız. Enerji tüketim maliyetlerinin azaltılması bizim için çok önemli. Yüksek Teknoloji ve Dijitalleşme atılımı başlatacağız. Teknoloji ve dijitalleşme ofisi odamız bünyesinde kuracağız. Yine ÇTSO Mobil uygulama projemiz iş başına gelir gelmez hayata geçireceğiz. Dijital fuar merkezi açıyoruz. Bölgemizin ihtiyaçları doğrultusunda gerekli akredite laboratuar ve test merkezlerinin ÇTSO çatısı altında açılmasına öncülük edeceğiz.”

ESNAF, TÜCCAR VE SANAYİCİ ARASINDA KÖPRÜ OLACAĞIZ

Saha çalışmaları esnasında esnaf, tüccar ve sanayicinin de yoğun ilgisiyle karşılaşan Ahmet Çetin, firma yetkililerinden beklentilerini de sordu. Başkan Adayı Ahmet Çetin, “Biz kendimizi anlatıyoruz. Sizi de dinleyelim. Sizin bizden istek ve talepleriniz, odadan beklentileriniz neler?” diye üyelerin istek ve taleplerini de dinledi. Oda üyeleri yoğun olarak Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın birleştirici olması konusunda taleplerde bulundu. Sarı Liste Adayı Ahmet Çetin, “Bu yüzden esnaf, tüccar ve sanayici birlikte kazanacağız diyoruz. Biz bu köprüyü kuracağız.” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber