Ahmet Çetin projelerini açıklayacak

Ahmet Çetin projelerini açıklayacak
Yayınlama: 03.10.2022
A+
A-

Çerkezköy TSO Başkan Adayı Ahmet Çetin, yarın (Salı) 10.00-11.30 saatleri arasında projelerini açıklayacak

Çerkezköy TSO Sarı Liste Adayı Ahmet Çetin 4 Ekim Salı (Yarın) Günü, geniş katılımlı bir basın toplantısı düzenleyerek projelerini açıklayacak.

ÇTSO (Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası) Meslek Komitesi seçimlerinde 4 Ekim Salı Günü ‘Sarı Liste Lansmanı’ yapılacak. Sarı Liste’nin Başkan Adayı Ahmet Çetin, seçim öncesi proje ve vaatlerini açıklayacak. Lansman programı sabah saat 10.00’da başlayacak. Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi, Nikah Salonu’nda gerçekleştirilecek lansmanda, saat 10.30 olduğunda basın toplantısına geçilecek.

TÜM ÜYELERİ DAVET ETTİ

Toplantıda Başkan Adayı Ahmet Çetin, proje ve vaatlerini slayt sunumu eşliğinde açıklayacak. Ahmet Çetin’in projelerinin sunum programı öncesinde, “Sarı liste olarak, bölgemizin gelişmesi ve değer kazanması için; birleştirici, bütünleşik ve ‘Geleceği Kurgulayan’ bir Çerkezköy Sanayi ve Ticaret Odası Yönetimi vizyonuyla yola çıktık. Bu kapsamda, üyelerimize hizmet edecek ve çözüm üretecek vizyoner projelerimizi paylaşacağımız Sarı Liste Lansmanı’nda tüm üyelerimizi aramızda görmekten onur duyarız.” dedi.

Öte yandan Ahmet Çetin’in lansman programında Çerkezköy TSO seçimlerine ilişkin önemli açıklamalarda bulunması da bekleniyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber