AK Parti Saray İlçe Teşkilatının acı günü

AK Parti Saray İlçe Teşkilatının acı günü
Yayınlama: 21.07.2023
A+
A-

AK Parti Saray İlçe Başkan Yardımcısı Cemal Osman Altıparmak (50) hayata gözlerini yumdu

Bir ay önce olduğu anjiyo ile sağlığına kavuşan Cemal Osman Altıparmak dün akşam saat 19.00’da evinde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

Saray’da Ak Parti İlçe Teşkilatında İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Altıparmak’ı son yolculuğunda partilileri ve dostları yalnız bırakmadı. Bugün Ayaspaşa Camiinde düzenlenen cenaze merasiminde, Altıparmak Ailesi başsağlığı dileklerini kabul etti. Cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Cemal Osman Altıparmak’ın naşı Ayaspaşa Mahalle Mezarlığı’nda gözyaşları arasında toprağa verildi.

Altıparmak Ailesini acılı gününde; AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mestan Özcan, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Gökhan Diktaş, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ali Gümüş, Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, AK Parti Saray İlçe Başkanı Ertan İnanç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Saray Belediye Başkan Yardımcısı Fuat Ünal, Siyasi Parti Temsilcileri, STK Başkanları, Tekirdağ Büyükşehir ve Saray Belediye Meclisi Üyeleri, mahalle muhtarları, Altıparmak Ailesinin sevenleri ile dost ve yakınları yalnız bırakmadı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber