Albayrak’tan İmamoğlu’na ziyaret

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu makamında ziyaret ederek değerlendirmelerde bulundu

Albayrak’tan İmamoğlu’na ziyaret
Yayınlama: 18.09.2023
A+
A-

Emirgan’da bulunan Beyaz Köşk’te gerçekleşen ziyarette Tekirdağ ve İstanbul Büyükşehir Belediyelerinin gerçekleştirdiği çalışmalar ve bundan sonra yapılacak ortak projeler ve işbirliği ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

BAŞKAN ALBAYRAK: “SAYIN İMAMOĞLU İLE ORTAK PROJELERİMİZ VE İŞBİRLİKLERİMİZ İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDUK”

Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Sosyal demokrat belediyecilik anlayışıyla 4.5 yıldır birlikte yol yürüdüğümüz kıymetli kardeşim İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu’nu makamında ziyaret ettim. Değerli başkanımızla zaman zaman bir araya geliyoruz. Bu görüşmemizde de Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak, ortak yapacağımız projeler ve iş birliklerimiz üzerine değerlendirmeler yaptık.Sevgili Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na nazik misafirperverliği ve ilgisi için teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyorum.Halkımıza en kaliteli hizmeti vermek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da, İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile işbirliği içerisinde olacaklarınıve ortak projeler üretmeye devam edeceklerini dile getirdi.

Saray Haber