Anne oğul birlikte toprağa verildi

Anne oğul birlikte toprağa verildi
Yayınlama: 20.09.2017
A+
A-

Ayfonkarahisar’da meydana gelen kazada hayatını kaybeden 43 yaşındaki Vildan Başaran ile oğlu 18 yaşındaki Bahadır Başaran dün Beyazköy’de gözyaşları arasında toprağa verildi.

Ak Parti Beyazköy Belde eski Başkanı İbrahim Başaran’ın kullandığı araç Pazar günü Afyonkarahisar’da hareket halinde bulunan tıra arkadan çarpmış, kazada 43 yaşındaki Vildan Başaran ile oğlu 18 yaşındaki Bahadır Başaran yaşamını yitirirken, İbrahim Başaran ve kızı Elif Nur Başaran yaralanmıştı.

Kazada yaşamanı yitiren Vildan Başaran ve Bahadır Başaran için dün Beyazköy Mahallesi’nde bulunan evlerinin bahçesinde cenaze merasimi düzenlendi. Gözyaşlarının sel olup aktığı cenazede, Başaran ailesinin fertleri ayakta güçlükle durabildi. Kılınan cenaze namazlarının ardından Vildan Başaran ve Bahadır Başaran’ın naaşları Beyazköy Mezarlığı’nda yan yana toprağa verildi.

Beyazköy’ü yasa boğan cenaze törenine Saray Kaymakamı Alp Arslan, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, Ak Parti Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı Hakan Özgül, Saray Müftüsü Abdullah Eroğlu, Siyasi Parti ve STK temsilcileri, Başaran Ailesi’nin akrabaları, dostları ve sevenleri katılarak, kederli ailenin acısını paylaştılar.

Saray Haber