Atansoy’un adaylığına kesin gözüyle bakılıyor

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın yerel seçimlerle ilgili açıklamalarının ardından DEVA Partisi Saray İlçe Başkanı Tarık Atansoy’un önümüzdeki yerel seçimlerde Saray Belediye Başkanlığı için aday olmasına kesin gözüyle bakılıyor

Atansoy’un adaylığına kesin gözüyle bakılıyor
Yayınlama: 02.10.2023
Düzenleme: 02.10.2023 16:28
A+
A-

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin Tüzük Kongresi’nde yerel seçimde ‘ittifak’ yapıp yapmayacaklarına ilişkin konuştu.

Babacan, 31 Mart 2024’teki yerel seçimlerde kendi adaylarını çıkaracaklarını duyurdu.

Babacan, şunları kaydetti: “DEVA Partisi önümüzdeki yerel seçimlerde, tüm ülke sathında kendi ismiyle, kendi amblemiyle, kendi adaylarıyla seçime girme kararı almıştır. Kararımız ülkemiz için, partimiz için hayırlı olsun.”

Bu açıklamanın yapıldığı tüzük kongresinde DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Tekirdağ Milletvekili Cem Avşar ile bir araya gelen DEVA Partisi Saray İlçe Başkanı Tarık Atansoy yerel seçimlere dair fikir alışverişinde bulundu. Partinin Saray’daki kurucu ilçe başkanı olan Atansoy’un Mart 2024’te yapılacak seçimlerinde Saray Belediye Başkan Adayı olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Saray Haber