Aydınoğlu Ailesinin acı günü

Aydınoğlu Ailesinin acı günü
Yayınlama: 28.04.2023
A+
A-

Onur, Orçun ve Bahadır Aydınoğlu’nun babaları, CHP Saray eski İlçe Başkanı, Mali Müşavir Salih Aydınoğlu hayata gözlerini yumdu

Uzun zamandır tedavi gördüğü amansız hastalığa yenik düşen Salih Aydınoğlu (67) bu sabah saatlerinde yaşamını yitirdi.

Saray’da dört dönem CHP Saray İlçe Başkanı, iki dönem de CHP Saray Belediye Meclis Üyesi olarak önemli görevlerde bulunan Salih Aydınoğlu’nu, son yolculuğunda Saray halkı yalnız bırakmadı. Evinin önünde alınan helalliğin ardından Ayaspaşa Camiinde düzenlenen cenaze merasiminde Onur, Orçun ve Bahadır Aydınoğlu başsağlığı dileklerini kabul ettiler. İkindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Salih Aydınoğlu’nun naaşı Ayaspaşa Mahalle Mezarlığı’nda gözyaşları arasında toprağa verildi.

Aydınoğlu Ailesini acılı gününde; CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, CHP Saray İlçe Başkanı Akın Aytaç ve Yönetimi, Ak Parti Saray İlçe Başkanı Ertan İnanç ve Yönetimi, İYİ Parti Saray İlçe Başkanı Murat Öztürk, CHP Tekirdağ Milletvekili Adayı İsmail Çelebi, Saray Belediye Başkan Yardımcısı Fuat Ünal, 22. dönem Tekirdağ Milletvekili Erdoğan Kaplan, 2009-2019 dönemi Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, STK Başkanları, Tekirdağ Büyükşehir ve Saray Belediye Meclisi Üyeleri, mahalle muhtarları, Aydınoğlu Ailesinin sevenleri ile dost ve yakınları yalnız bırakmadı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber