Babasının kızı işleri büyüttü

Babasının kızı işleri büyüttü
Yayınlama: 16.06.2023
A+
A-

Bayrağı babasının ani vefatı sonrası devraldı. Gençliğinin verdiği enerjiyi, çalışkanlık ve babasına verdiği sözle birleştirdi. 3 yıl önce başına geçtiği Gürcan Ticareti, ‘bu işi beceremez’ diyenlere inat bir adım daha ileriye taşıdı

Gürhan Ergen’in 2020 yılında ani vefatı sonrası işlerin başına geçen kızı Gamze Ergen Aydın, Gürcan Ticareti büyütmenin gururunu yaşıyor.
BABASININ İZİNDEN GİDİYOR
Tuborg, Pepsi, Pınar, Abant, Aroma, Freşa ve Özkaynak gibi Türkiye’nin önde gelen içecek markalarının Saray, Vize, Kapaklı ve Çerkezköy Bölge distribütörlüğünü yapan Gürcan Ticaret, iş kadını Gamze Ergen Aydın’ın ellerinde geleceğe emin adımlarla yürüyor. 10 yıl babasıyla, 3 yıl da tek başına Gürcan Ticareti yöneten Gamze Ergen Aydın, babasının izinden gittiğini belirterek, “Babam 1995 yılında tırnaklarıyla kazıyarak kurduğu Gürcan Ticareti, zamanla bölgenin en önemli firmalarından birisi haline getirdi. 2018 yılında Çayla Mahallesi Yolu’ndaki yeni yerimize taşınmamızla birlikte burası babamın kıymetlisi haline gelmişti. Babamın beklenmedik vefatı sonrası bir söz vermiştim; ‘Tırnaklarınla kurduğun Gürcan Ticaret evlatlarınla birlikte sana layık şekilde yoluna devam edecek, gözün arkada kalmasın’ diye. Aradan geçen 3 yılda Gürcan Ticaret var olanı korumuş ve daha da ileriye taşımıştır. Babamın yanımda olup bugünü görememesinden dolayı üzüntülüyüm. Ama ona verdiğim sözü tuttuğum için de gururluyum” dedi.


SPORA VE EĞİTİME DESTEK BABAMDAN BANA MİRAS
Gürhan Ergen’in eğitime, spora ve kültür ve sanat etkinliklerine verdiği destekle hatırlandığını da dile getiren Gamze Ergen Aydın, “Bu tavır, bu duruş babamdan bana mirastır. Babam ne yaptıysa aynısını hatta daha fazlasını yapmaya çalışıyorum. Başta Saray Spor olmak üzere farklı spor branşlarına ve eğitime desteğimiz sürüyor. Gürcan Ticaret var oldukça bu destek imkanlarımız doğrultusunda devam edecektir” ifadelerini kullandı.
ARKAMIZDA 28 YILLIK TECRÜBE VAR
Gürcan Ticaret’in 28 yıllık tecrübesi ile yeni iş birliklerine de imza attığı belirten Gamze Ergen Aydın, “Bizim sektörde 28 yıl gibi uzun bir süre oldukça değerli. Çünkü müşteri memnuniyetine dayanan bir sektörde faaliyet gösteriyoruz. 28 yılda distribütörlüğünü yaptığımız Tuborg ve Pepsi gibi Türkiye’nin önde gelen içecek markalarından aldığımız güçle bölgede büyük bir potansiyele ulaştık. Yakın zamanda Abant, Pınar ve Özkaynak gibi markaların bölge distribütörlüğünü aldık. Bugün 23 personelimizle, bu sayı yaz aylarında 30’u geçebiliyor, Saray, Vize, Kapaklı ve Çerkezköy’ün tamamına ulaşıyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber