Başkan Akay’dan Bakım Evlerine ziyaret

Başkan Akay’dan Bakım Evlerine ziyaret
Yayınlama: 18.04.2023
A+
A-

Ramazan Bayramı öncesi Özel Trakya Bakım Merkezi ve Özel Yonca Bakım Evi’ni ziyaret eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, buralarda kalan engelli ve yaşlılarımızın Ramazan Bayramını kutlayarak, sohbet edip, çeşitli hediyeler verdi

Fatih Mahallesi Şehit Teğmen Akın Akın Caddesi üzerinde bulunan Trakya Bakım Merkezi ile Özel Yonca bakım Evi’ni ziyaret eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, burada kalan yaşlı ve engelli vatandaşlarımız ile sohbet ederek, yaklaşan Ramazan Bayramlarını kutladı.

SAĞLIK VE AFİYET DİLİYORUM

Bakım Merkezi’nde kalan vatandaşlar ile sohbet eden ve çeşitli hediyeler veren Başkan Vahap Akay, “Bakım Evlerinde kalan yaşlı ve engelli büyüklerimizin yaklaşan Ramazan Bayramlarını kutluyor, sağlık, sıhhat ve afiyet temenni ediyorum.” dedi.

NİCE BAYRAMLARA

“Bakım Merkezi’nde kalan yaşlılarımız bizler için çok değerli ve her zaman yanlarındayız” diyen Başkan Akay, “Sizler bizim için çok değerlisiniz. Sizlerin her zaman yanınızdayız. Bir isteğiniz, dileğiniz olursa bizimle irtibat kurmanız yeterli. Hepinizin Ramazan Bayramı mübarek olsun. Sağlık, huzur içinde nice bayramlar diliyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber