Başkan Albayrak’tan Babaeski Belediye Başkanı’na ziyaret

Başkan Albayrak’tan Babaeski Belediye Başkanı’na ziyaret
Yayınlama: 02.08.2016
A+
A-

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Kırklareli Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı’yı ziyaret etti. Bir süre sohbet eden Albayrak ve Hacı, belediye çalışmaları ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Kübra YAVUZ-Saray Gazetesi

Başkan Albayrak'tan Babaeski Belediye Başkanı'na ziyaretBABAESKİ’DE KADİR ALBAYRAK CADDESİ

Ziyaret sonrası Başkan Albayrak alınan meclis kararı ile adının verildiği caddeyi ziyaret etti. Caddeyi gezerek bilgi alan Başkan Albayrak, “Babaeski Belediye Başkanı Sayın Abdullah Hacı başta olmak üzere Babaeski Belediyesi Meclis Üyelerine ve Babaeski halkına teşekkür ederim.” dedi.

“BAŞKANIMIZA KAPILARIMIZ HER ZAMAN AÇIKTIR”

Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı ise, “Geçmiş dönemde ilçemizde sürdürülen altyapı çalışmalarında, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız bize imkanları dâhilinde her türlü desteği sağlamıştır. Biz de Babaeski halkı adına Belediye Meclisi olarak katkılarından dolayı adının ilçemizde sonsuza kadar yaşatılması için, ilçemiz Dindoğru Mahallesinde bulunan Çamlık Sokak adının Kadir Albayrak Caddesi olarak değiştirilmesine oy birliği ile karar verdik. Başkanımıza kapılarımız her zaman açıktır” diyerek Başkan Albayrak’a teşekkür etti. Görüşme sonrası Başkan Abdullah Hacı Babaeski’ye sağladığı katkılardan dolayı Başkan Albayrak’a teşekkür ederek plaket takdim etti.

TEŞEKKÜR ETTİ

Babaeski Belediyesi Sosyal Tesislerinde de incelemelerde bulunan Başkan Albayrak, tesis ile ilgili bilgiler aldı. Gösterilen misafirperverlikten dolayı teşekkür eden Başkan Albayrak, Başkan Abdullah Hacı’ya çalışmalarında başarılar diledi.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber