Başkan Çetin’den asfalt seferberliği

Kapaklı Belediyesi tarafından ilçenin ulaşım ağını sıcak asfalt konforuna kavuşturan asfalt serim çalışmaları başladı. Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Cumhuriyet Mahallesi Vatan Caddesi’nde başlayan çalışmaları inceleyerek, ekiplerden bilgi aldı. Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından vatandaşların daha güvenli ve daha konforlu seyahat edebilmelerini sağlamak amacıyla sürdürülen üstyapı çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda gerçekleştirilen ihalenin ardından sıcak asfalt yol çalışmaları başladı

Başkan Çetin’den asfalt seferberliği
Yayınlama: 27.09.2023
Düzenleme: 27.09.2023 11:42
A+
A-

“20 CADDE VE 100 SOKAĞIMIZDA ÇALIŞMA GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”

Cumhuriyet Mahallesi Vatan Caddesi’nde başlayan asfalt serim çalışmalarını yerinde inceleyen Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Tüm hemşehrilerimizin ve İslam aleminin Mevlid Kandili’ni tebrik ediyorum. Göreve geldiğimiz günden bugüne ilçemizin beklediği, vatandaşlarımızın hak ettiği bütün hizmetleri yerine getirmek için ekiplerimizle beraber yoğun bir çalışma içerisindeyiz. İmkansızlıklara, zorluklara rağmen altyapıdan üstyapıya kadar birçok alanda hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. 2019’da ve 2021 yılında yaptığımız ihalelerin ardından ilçemizin yol ağının büyük bir kısmını asfalt konforuyla buluşturmuştuk. Bu yıl da gerçekleştirdiğimiz ihale ile 20 cadde ve 100 sokağımızda çalışma gerçekleştireceğiz.” dedi.

“HİZMETLERİMİZE DEVAM EDECEĞİZ”

İncelemeleri sırasında çevredeki esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Çetin, “Hava şartları müsaade ettikçe çalışmalarımız devam edecek. İfade ettiğim gibi ihalemiz ile tüm bozuk yollarımızı tamamlayacağımız bir süreç olacak. Tüm sürücülerimizden konfora kavuşan yollarımızda sürat yapmamalarını, trafik kurallarına uymalarını istirham ediyorum. Her geçen gün değişen ve gelişen ilçemizde hizmetlerimize devam edeceğiz.” diye konuştu.

 

Saray Haber