Bu pastalardan altın çıkıyor

Kalitesi ve lezzeti ile Saray’da fark yaratan BS Pasta&Simit Sarayı bu yılbaşında da vatandaşlara sürpriz hediyeler hazırladı. BS Pasta&Simit Sarayı’nın yılbaşı kampanyasında hem pastaların tadına varacaksınız hem de 24 adet altın ile 50’den fazla ev aleti kazanma şansı yakalayacaksınız

Bu pastalardan altın çıkıyor
Yayınlama: 29.12.2023
A+
A-

Saray’da uzun süredir pastane sektöründe hizmet veren BS Pasta&Simit Sarayı yılbaşında müşterilerinin yüzünü güldürecek.

29-30-31 Aralık tarihlerinde düzenlenecek kampanya kapsamında BS Pasta&Simit Sarayı’ndan yaş pasta alan vatandaşlar, 24 adet altın(çeyrek, gram ve yarım gram), 50’den fazla ev aletleri ile çeşitli sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacak.

Her yılbaşında düzenledikleri kampanyayı bu yıl daha geniş kapsamlı hale getirdiklerini belirten BS Pasta&Simit Sarayı İşletmecileri, “Bu yılbaşında neredeyse hiçbir pastamızda boş yok. Müşterilerimiz firmamızdan aldıkları pastalar ile hem yeni yıllarını kutlayacaklar hem de altın ve çeşitli hediyeler kazanma şansı yakalayacaklar. Bizler de bu kampanya ile müşterilerimizin yeni yıla daha mutlu girmelerine vesile olacağız. Şimdiden 2024 yılının ülkemize, ilçemize ve müşterilerimize başta sağlık, huzur ve mutluluk olmak üzere şans ve bereket getirmesini diliyoruz” şeklinde konuştular.

BS Pasta&Simit Sarayı Yeni Mahalle Millet Caddesi No:2 adresinde (İlçe Emniyet Müdürlüğü çaprazında) uzun yıllardır Saraylılara yaş pasta, kuru pasta, börek, simit, poğaça ve tatlı çeşitleri ile hizmet veriyor.

 

Saray Haber