Büyükşehir dayanışma elini uzatmaya devam ediyor

<strong>Büyükşehir dayanışma elini uzatmaya devam ediyor</strong>
Yayınlama: 10.02.2023
A+
A-

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen ve 10 ili etkileyen 7.7 büyüklüğündeki depremin ardından depremzedelerle dayanışmak ve yaraları sarmak amacıyla çalışmalarına devam ediyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından saha personelleri, sosyal hizmet uzmanları ve AFAD ile görüşülerek oluşturulan ve içerisinde çocuk bezi, bebek maması, temel gıda maddeleri,  biberon, iç çamaşırı, bere, battaniye ve vatandaşlardan gelen yardım kolilerinin bulunduğu tır, deprem bölgesindeki vatandaşlara ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Başkan Albayrak, “Çalışmalarımızı son depremzede kurtulana kadar sürdüreceğiz”

Yardım tırını denetleyerek yetkililerden bilgi alan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Çalışmalarımızı son depremzede vatandaşlarımızın ihtiyaçları karşılanana kadar sürdüreceğiz. Tekirdağ’dan deprem bölgesindeki vatandaşlarımız için güçlü bir dayanışma köprüsü kurduk. Siz değerli hemşehrilerimizin de desteğiyle temel gıda malzemelerinden kıyafete, battaniyeye kadar donattığımız yardım tırlarımızı deprem bölgelerine göndermeye devam ediyoruz. Küçük büyük demeden, imkânları ölçüsünde destek sağlayan vatandaşlarımıza en derin şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber