Büyükşehirden ahde vefa örneği

Büyükşehirden ahde vefa örneği
Yayınlama: 12.06.2023
A+
A-

Sosyal Belediyecilik anlayışı çerçevesinde hayata geçirdiği projeler ve yaptığı çalışmalarla toplumun tüm kesimlerini kucaklayan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, vatanımız için canını feda eden şehitlerimizin ailelerini de yalnız bırakmıyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nden bahçesinin yeşillendirilmesi için yardım isteyen Şehit Annesi Nimet Uçankuş’un bahçesine, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi ekipleri tarafından kısa süre içerisinde hazır çim uygulaması yapıldı, çiçeklendirildi. Sulama ve bakım işlemleri de tamamlanarak şehit ailesine teslim edildi.

BAŞKAN ALBAYRAK: “ŞEHİT AİLELERİMİZ BAŞIMIZIN TACI”

Şehit ailelerinin her zaman baş tacı olduğunu dile getiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Bu vatan topraklarında birlik ve beraberlik içinde yaşamamızı temin eden, vatanları için hiç düşünmeden canlarını feda eden baş tacı şehitlerimizin aileleri de bizim için çok değerli. Şehit ailelerimiz bizlere emanet. Şehit annemiz bize gelip bahçesi için yardım istedi. Biz de şehit annemizin isteğini ivedilikle yerine getirdik. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman şehit ailelerimizin yanındayız.” dedi.

Şehit annesi Nimet Uçankuş, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin kendileri ile çok yakından ilgilendiğini belirterek, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne gittim. Şehit annesi olduğumu söyledim. Bahçemin yeşillendirilmesini istedim ve gelip yaptılar. Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak’a çok teşekkür ederim” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber