Büyükyoncalıspor evladına emanet

Büyükyoncalıspor evladına emanet
Yayınlama: 18.04.2023
A+
A-

Tekirdağ 2. Amatör Küme’de Saray’ı başarılı bir şekilde temsil eden Büyükyoncalıspor’un yeni antrenörü Büyükyoncalı’nın evladı Görkem Ayer oldu

Antrenör Mert Hoşgör ile sezona başlayan Büyükyoncalıspor, Hoşgör’ün başka bir şehre taşınması nedeniyle antrenör arayışlarına başlamıştı. Antrenör konusunda ince eleyip sık dokuyan Büyükyoncalıspor, aradığı ismi yanı başında buldu. Büyükyoncalı’nın evladı Görkem Ayer ile anlaşma sağlayan Büyükyoncalıspor, genç ve Başarlı hocaya sezon sona kadar imza attırdı.

İmza töreni sonrası açıklamalarda bulunan Büyükyoncalıspor Kulüp Başkanı Sürmeli Yıldız, “Görkem Ayer hepimizin yakından tanıdığı ve bildiği Büyükyoncalı’nın değerli bir evladı. Pazar günü itibarıyla imzalarımızı attık. Her iki taraf içinde hayırlı olsun. İyi başladığımız sezonda bir iki maçta aldığımız şanssız puan kayıpları nedeniyle hedeflerimizin az da olsa uzağında kaldık. Ama matematiksel olarak şampiyonluk iddiamız devam ediyor. Yeni antrenörümüz, Büyükyoncalı’nın evladı Görkem Ayer ile birlikte kalan 4 maçımızı da kazanıp şampiyonluk iddiamızı son maça kadar sürdürmek istiyoruz. U-13 Liginde de antrenörümüz Muhsin Kızılkaya öncülüğünde Büyükyoncalı’nın çocuklarını geleceğe hazırlıyoruz. Bütün zorluklara ve Ekonomik sıkıntılara rağmen Büyükyoncalı ve Büyükyoncalıspor için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber