Büyükyoncalıspor tam saha pres yapacak!

Saray’ı kadın futbol takımı ile 3. Ligde temsil eden Büyükyoncalıspor, yeni başarılara yelken açmak için önemli kararlar aldı

Büyükyoncalıspor tam saha pres yapacak!
Yayınlama: 24.04.2024
Düzenleme: 24.04.2024 14:21
A+
A-

Geçtiğimiz günlerde toplanan Büyükyoncalıspor Yönetim Kurulu 4 önemli karar üzerinde uzlaştı.

Bu sezon Kadın Futbol Takımı ile Saray’ı 3. Ligde temsil eden ve başarılı işlere imza atan Büyükyoncalıspor, kadın futboluna yönelik yatırımlarını sürdürecek. Kulübe kadın antrenör almak için kolları sıvayan Büyükyoncalıspor, önemli isimlerle görüşmelere şimdiden başladı. Üye yapısını da güçlendirmek isteyen Büyükyoncalıspor, göstermelik olarak yapılan üyelerin üyeliklerini sonlandıracak. Yeni üye çalışmasına da başlayacak olan Büyükyoncalıspor, düzenli üye aidat sistemini hayata geçirecek. Kadın Futbol Takımı ile Trakya’da ve İstanbul’da adından söz ettiren Büyükyoncalıspor, hem kulübün tanınırlığını arıtmak hem de yeni ilişkiler kurmak için kurumlara ziyarette bulunacak. 4. kararını tesisleşme konusunda alan Büyükyoncalıspor, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 17 bin 500 metrekare alan üzerine yapılacak futbol sahası projesini yakından takip edecek.

Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından oy birliği ile alınan kararların Büyükyoncalıspor camiasına hayırlı olmasını dileyen Kulüp Başkanı Sürmeli Yıldız, “Büyükyoncalı Mahallemizde ve Sarayımızda futbolun gelişmesi ve yeni sporcuların yetişmesi için çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz. Yakaladığımız bu birlik ve beraberlik havası istediğimiz ve beklediğimiz destekle buluşursa Büyükyoncalıspor çok daha iyi noktalara gelecektir. Biz Büyükyoncalıspor Yönetimi olarak elimizi taşın altına koyduk. Bu kulübe sahip çıkmak, destek olmak isteyen herkesi de bize omuz vermeye davet ediyorum” dedi.

Saray Haber