Büyükyoncalıspor Yıldız’la devam dedi

Büyükyoncalıspor Kulübünün tek liste ile gidilen olağanüstü genel kurulunda mevcut başkan Sürmeli Yıldız güven tazeledi. Önceki yönetimde görev alan isimlere teşekkür eden Yıldız, yeni yönetimle birlikte daha da güçlendiklerini dile getirdi

Büyükyoncalıspor Yıldız’la devam dedi
Yayınlama: 18.09.2023
Düzenleme: 18.09.2023 18:04
A+
A-

Büyükyoncalıspor Kulübü Cumartesi günü saat 19.00’de Büyükyoncalıspor Kulüp Binası’nda olağanüstü kongresini gerçekleştirdi.

39 yıllık mazisi ile Saray’ın köklü kulüplerinden birisi olan Büyükyoncalıspor’da seçime tek liste ile gidildi. İki yıldır kulübü başarılı bir şekilde yöneten iş insanı Sürmeli Yıldız üyelerin desteği ile güven tazeledi.

Seçim sonrası bir teşekkür konuşmasını yapan Başkan Yıldız, şunları kaydetti:
“Başta bir önceki yönetim de olmak üzere bugüne kadar Büyükyoncalıspor’a emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu sezon Amatör Küme dahil olmak üzere 6 takımla liglerde mücadele edeceğiz. Saray’da altyapıya en büyük önemi veren kulüp olarak öne çıkıyoruz. Kulüp olarak öncelikli hedefimiz gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutarak spora eğilimlerini sağlamak, gençlerimizin önünü açıp, onlara destek verip sporda başarıdan başarıya koşmalarını sağlamaktır. Bu nedenle Büyükyoncalı’nın bir futbol sahasının olmasını çok önemsiyoruz. Yıllardır verilen sözler ne yazık ki yerine getirilmedi. Bundan sonraki süreçte futbol sahası talebimizi daha güçlü bir şekilde dile getireceğiz. Gerçekleştirdiğimiz kongremize katılım sağlayan ve bu yolda bizlere inanan herkese teşekkürlerimi sunuyor ve hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Büyükyoncalıspor yeni yönetim şu isimlerden oluştu:
Sürmeli Yıldız (Başkan)
Cankut Soydan (Başkan Yardımcısı)
Ahmet Tınaz
Abdullah Ataman
Murat İşcan
Raşit Durmaz
Erdi Kaptan.

Saray Haber