Candan Yüceer: Koşulsuz sevginin, sonsuz şefkatin simgesidir annelerimiz

Candan Yüceer: Koşulsuz sevginin, sonsuz şefkatin simgesidir annelerimiz
Yayınlama: 12.05.2024
A+
A-

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Yüceer mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Koşulsuz sevginin, sonsuz şefkatin, eşsiz özverinin simgesidir annelerimiz.

Annelerimiz, doğduğumuz günden itibaren bizlere dünyayı ve insanları sevmeyi öğretir, bilgi ve deneyimleriyle yolumuzu aydınlatır, bizleri hayata hazırlar ve geleceğe güvenle bakmamızı sağlarlar.

Bizleri güçlü kılan yüce varlıklarımız olan annelerimize olan vefa borcumuzu hiçbir zaman ödeyemeyiz. İyi birer evlat ve topluma yararlı bireyler olmak, hayat yolunda gurur duyulacak başarılar elde etmek annelerimizi mutlu etmenin en önemli yoludur.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin ilk kadın Büyükşehir Belediye Başkanı ve aynı zamanda iki evlat annesi olarak tüm annelerimize çok büyük önem veriyorum. Annelerimizin yükünü hafifletecek, aile kurumunu güçlendirecek ve onların refah düzeyinin yükselmesini sağlayacak projelerimizi hayata geçirmeye başladık. Kutsal vatan toprağı uğruna canlarını seve seve feda eden kahramanlarımızın ulusumuza emaneti olan şehit annelerine yönelik hizmetlerimizi hassasiyet içerisinde yürüteceğiz.

Üzerimizde sonsuz emekleri olan başta şehit anneleri olmak üzere, tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, ebediyete göç etmiş annelerimizi rahmetle anıyorum.”

Saray Haber