Cansu Puy Organizasyon fark yaratıyor

Cansu Puy Organizasyon fark yaratıyor
Yayınlama: 28.07.2023
A+
A-

Saray’da kadın girişimci Cansu Puy’un kurduğu ‘Cansu Puy Organizasyon’ faaliyete başladı. Saray’a organizasyon alanına yeni bir soluk getirmeyi hedeflediklerini kaydeden Cansu Puy, “Siz hayal ettiğiniz organizasyonu tarif edin bizler gerçekleştirelim” dedi

Cansu Puy Organizasyon, Çarşı Caddesi, Cumhuriyet Pasajı, No: 6-12/106 adresinde hizmete başladı.

Organizasyon alanında pek çok yeniliği beraberinde getiren Cansu Puy Organizasyon, Saraylıların mutlu günlerinde yanlarında olacak. 3 yıldır organizasyon sektöründe faaliyet gösterdiğini söyleyen Cansu Puy, “Müşterilerimizin düğün, kına gecesi, nişan, söz, mevlid, sünnet ve babyshower gibi organizasyonlarını profesyonel ekip ile kusursuz bir şekilde planlıyor ve uyguluyoruz” dedi.

Müşterilerinin özel günlere özel dokunuşlar yapacaklarını da belirten Puy, “Cansu Puy Organizasyon farkını yaşamak istiyorsanız hayal ettiğiniz organizasyonu bizlere tarif edin bizler gerçekleştirelim. Çünkü Cansu Puy Organizasyon olarak yaratıcılıkta sınır tanımıyoruz” dedi.

Özel günler için hazırlanan tasarım hediyelikler ile de adından söz ettirmeye hazırlanan Cansu Puy Organizasyonun, birbirinden güzel tasarımlarına cporganizasyon Instagram hesabından ulaşılabiliyor.

REKLAM ALANI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber