Çetin: Bu bölgenin sorunlarını meclise taşımak istiyorum

<strong>Çetin: Bu bölgenin sorunlarını meclise taşımak istiyorum</strong>
Yayınlama: 14.03.2023
A+
A-

İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı Yusuf Çetin, “Saray, Kapaklı ve Çerkezköy’ü birbirine bağlı bir bölge olarak görüyorum. Öncelikli hedefim bu bölgenin sorunlarını meclise taşımak ve sorunlara çözüm üretmektir” dedi

İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı Yusuf Çetin, İYİ Parti Saray İlçe Başkan Yardımcısı Rüştü Büyük ile birlikte gazetemizi ziyaret etti. Genel seçim sürecine dair değerlendirmelerinde bulunan Çetin, yerel basının her zaman olduğu gibi seçim dönemlerinde de önemli görevler üstlendiğini ifade etti.

SORUNLARA ÇÖZÜM ÜRETMEK İSTİYORUM

Saray’la ve Saray halkı ile zamanla oluşan güçlü bağları olduğunu söyleyen Çetin, “Saray, Kapaklı ve Çerkezköy’ü birbirine bağlı bir bölge olarak görüyorum. Öncelikli hedefim bu bölgenin sorunlarını meclise taşımak ve sorunlara çözüm üretmektir” dedi.

BÖLGEMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETMEK İSTİYORUM

Saray, Kapaklı ve Çerkezköy ve Saray başta olmak üzere İYİ Parti teşkilatlarından da destek gördüğünü belirten Çetin, “İlimizi ve bölgemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyorum. Partinin içinden yetişmiş biriyim. Kapaklı’da kurucu ilçe başkanlığı yaptım ve 3 dönem görevimi layıkıyla yerine getirdiğimi düşünüyorum. Çalışmalarımı tüm partililerimiz ve teşkilatlarımız biliyor. Genel merkezimizin de takdir edeceğini düşünüyorum.” dedi.

“OYLARIMIZ ARTIYOR”

Partisinin bu dönem oy oranının arttırdığını ifade eden Çetin, “Gerek Tekirdağ, gerekse ülke genelinde halkımızın partiye olan teveccühü artıyor. Partimizin Tekirdağ’daki oyu yüzde 28’lere kadar çıktı. Halkımızın teveccühü ile İYİ Parti Tekirdağ’dan 3 milletvekili çıkarır. Tahminlerime göre 3 tane de CHP çıkarır.” İfadelerini kullandı.

Çetin, önümüzdeki günlerde Ankara’ya gideceğini ve adaylık için başvurusunu bizzat genel merkeze yapacağını da belirtti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber