CHP Tekirdağ: “Hala çadırı olmayanlar var”

<strong>CHP Tekirdağ: “Hala çadırı olmayanlar var”</strong>
Yayınlama: 15.03.2023
A+
A-

Deprem bölgesindeki yurttaşların yaralarını sarmak için iki gündür yoğun bir çalışma içerinde olan CHP Tekirdağ İl Başkanlığı, “Buraları gerçekten çok kötü, yağmurda hala çadırı olmayanlar var. Bol bol çadır yollayın Allah aşkına” açıklamasında bulundu

CHP Tekirdağ İl Başkanlığının koordinasyonunda deprem bölgesine yardım ulaştırmak için iki gün önce yola CHP Tekirdağ İl Örgütü, Hatay ve Gaziantep’te olumsuz hava şartlarına karşın yoğun bir çalışma gerçekleştirdi.

CHP İl Başkanı Volkan Nallar, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, CHP Tekirdağ İl Kadın Kolları Başkanı Nurten Yontar, CHP Tekirdağ İlçe Başkanları, meclis üyeleri, İl ve İlçe yöneticilerinden oluşan CHP ekibine kalabalık bir teknik ekip de destek verdi.

Hatay ve Gaziantep’te 120 çadır kuran, depremzede yurttaşların ihtiyaçlarını karşılayan CHP Tekirdağ İl Başkanlığı, çalışmalar hakkında şu bilgileri paylaştı:
“Başlamadan önce ne demiştik? Yağmur, çamur demeden gece gündüz çalışacağız. Deprem bölgesine ikinci kez gelişimiz. İlkinde il Başkanlığı olarak ilçe başkanlarımız ve ilçe belediye başkanlarımızla beraber toplamda 20 tır dolusu malzeme yollamıştık. Bu seferde 5 tır malzeme ile 120 çadır, yaylı 200 adet yatak, ranzalar ve 120 soba ile geldik. Erzaklarımızı dağıttık, çadırlarımızı kurduk. Allah yardımsever arkadaşlarımızdan ve ilçe belediye başkanlarımızdan razı olsun. Buraları gerçekten çok kötü, yağmurda hala çadırı olmayanlar var. Bol bol çadır yollayın Allah aşkına.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber