CHP’de bayrak değişimi: Çarıkçı görevi Ecevit’e devretti

Cumhuriyet Halk Partisi Saray İlçe Gençlik Kollarında bayrak değişimi yaşandı. İki yıla yakın bir zamandır Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüten Alper Çarıkçı, bayrağı Ece Ecevit’e devretti

CHP’de bayrak değişimi: Çarıkçı görevi Ecevit’e devretti
Yayınlama: 07.02.2024
A+
A-

CHP Saray İlçe Gençlik Kollarında yerel seçim öncesi kan değişimi gerçekleşti.

Dün akşam CHP Saray İlçe Gençlik Kolları Başkanlığında düzenlenen törende, yaklaşık iki yıldır görevini başarı ile yerine getiren CHP Saray Gençlik Kolları Başkanı Alper Çarıkçı, görevini İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Ece Ecevit’e devretti. Ece Ecevit, CHP Saray İlçe Gençlik Kollarının ilk kadın başkanı oldu.

Devir teslim töreni sonrası bir açıklama yapan Alper Çarıkçı, şunları dile getirdi:

“Değerli Saray halkım, kıymetli Cumhuriyet Halk Partisi ailem.
Kendi benliğimi bildiğim günden beri Cumhuriyet Halk Partisinin içerisinde gururla yer almaktayım. İki yıl önce yol arkadaşlarımla yapmış olduğumuz görev değişikliğinde Cumhuriyet Halk Partimizin Saray’da Gençlik Kolları Başkanlığını yapmak bana nasip oldu. Bu süreçte elimizden gelenin her zaman daha fazlasını kendim ve yol arkadaşlarımla birlikte yaptık. Şimdi ise büyük bir onur ve şerefle yaptığım Gençlik Kolları Başkanlığını yaşım gereğince bu işi layığıyla yapacağından şüphem olmayan arkadaşlarıma devrediyorum. Cumhuriyet Halk Partisinin bayrağını dalgalandırmak ve her zaman en iyi şekilde temsil etmek asli görevimiz olacaktır.

Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti, yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi!”

Saray Haber