CHP’nin gençleri de olmasa..

<strong>CHP’nin gençleri de olmasa..</strong>
Yayınlama: 03.02.2023
A+
A-

CHP Saray İlçe Gençlik Kolları, Başkan Alper Çarıkçı öncülüğünde gerçekleştirdiği saha çalışmaları ile takdir topluyor. Seçimlere 4 ay gibi kısa bir süre kalmasına karşın CHP’nin sahadaki tek çalışan örgütü olan Gençlik Kolları, parti üyelerine ‘CHP’nin gençleri de olmasa işimiz bir hayli zor’ dedirtiyor

CHP Saray İlçe Gençlik Kolları, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılması kuvvetle muhtemel olan seçimlere yoğun bir tempoda hazırlanıyor.

2700 MEKTUBU KAPI KAPI DOLAŞARAK TESLİM EDİYORLAR


İlçe Gençlik Kolları Başkanı Alper Çarıkçı öncülüğünde çalışmalarını sürdüren CHP’li Gençler, kapı kapı dolaşarak seçimlerde ilk kez oy kullanacak gençlere, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun mektubunu ulaştırıyor. Bugüne kadar yüzlerce mektubu Saraylı gençlere ulaştıran CHP Gençlik Kolları, kısa süre içerisinde 2700’den fazla mektubunun dağıtımını tamamlamayı hedefliyor. Her dönem CHP’nin Saray’daki itici gücü olan Gençlik Kolları, çalışkanlığı ve mücadele azmi ile takdir toplamaya devam ediyor.

“ATATÜRK’ÜN ‘BÜTÜN ÜMİDİM GENÇLİKTEDİR’ SÖZÜNÜ ASLA UNUTMAYALIM”

Gençlik Kolları ile birlikte gecenin geç saatlerine kadar Saray’ın bütün sokaklarını arşınladıklarını belirten Başkan Alper Çarıkçı, saha çalışmalarının daha da yoğunlaşacağını dile getirdi. 2023 seçimlerinde ilk kez oy kullanacak gençlere seslenen ve ülkeyi yeniden ayağa kaldırma çağrısında bulunan Çarıkçı, “Cumhuriyetimizin Kurucusu, Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Bütün ümidim gençliktedir’ sözünü asla unutmayalım” dedi

GENÇLER BU DÜZENİ DEĞİŞTİRECEKTİR

Çarıkçı açıklamalarına şu sözlerle devam etti:
“Ülkemiz büyük bir kırılma anına doğru gidiyor. Önümüzde Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimi var. Hayat pahallığı ile zamlar ile yaşam tarzımıza müdahale ile geleceğimizi çalan AKP iktidarını bu seçimde bir daha geri gelmemek üzere sandığa gömmek zorundayız. Bu ülkenin umudu ve geleceği olan gençler bu tek adam düzenini hep birlikte değiştirecektir.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber