Çoban ve Tuban ailelerinin mutlu günü

Çoban ve Tuban ailelerinin mutlu günü
Yayınlama: 05.09.2022
A+
A-

2009-2019 Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban’ın oğlu Çağdaş Çoban hayatını Kumru Tuban ile birleştirdi. Cumartesi akşamı Saray Restaurant’ta düzenlenen görkemli düğün ile dünya evine giren çiftin nikahını Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak kıydı. Siyaset ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin akın ettiği düğün töreninde, Nazmi Çoban oğulları ve geliniyle birlikte sahneye çıkarak türkü söyledi

Çağdaş Çoban ve Kumru Tuban çiftçi Cumartesi akşamı Saray Restaurant’ta düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdiler.
NİKAHI KADİR ALBAYRAK KIYDI
Saat 19.00’da Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın kıydığı nikah ile başlayan düğün törenine ilgi bir hayli yoğun oldu. Konuklarını eşi Sabriye Çoban ile birlikte karşılayan Nazmi Çoban, tebrikleri de kabul etti. Siyaset ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin akın ettiği düğün töreninde davetleri geri çevirmeyen Nazmi Çoban, dostlarıyla birlikte uzun süre oynadı.
ÇOBAN AİLESİ BİRLİKTE TÜRKÜ SÖYLEDİ
Ozan Çoban’ın üyesi olduğu Cümbüş Cemaat Grubunun sahne almasıyla eğlencenin tavan yaptığı gecede, Kumru ve Çağdaş çiftinin arkadaşları gönüllerince eğlendi. Düğünün sonuna doğru oğulları ve gelini Kumru ile birlikte sahneye çıkan Nazmi Çoban, söylediği türkülerle düğüne ayrı bir renk kattı.  
KİMLER KATILDI?

Saray’ı buluşturan düğüne Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, CHP Tekirdağ İl Başkanı Şener Zeynel Saygın, İSKİ Genel Müdürü Şafak Başa, TESKİ eski Genel Müdürü Prof. Dr. Halim Orta, İlçe Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Siyasi Partilerin ve STK’ların Temsilcileri, Mahalle Muhtarları, Çoban ve Tuban ailelerinin dostları ve sevenleri katıldı.

REKLAM ALANI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber