Cüneyt Yüksel:“Mart’ın sonu değil, Nisan’ın sabahı bir başka güzel olacak”

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen “Tekirdağ Büyük Buluşma” mitinginde önemli açıklamalarda bulundu. Yüksel, “11 ilçemizde, 373 mahallemizde, gönül belediyeciliğimizin gerçek mimarı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın destekleri ile Türkiye Yüzyılı’na yakışacak projeleri hayata geçirmek için geliyoruz” dedi

Cüneyt Yüksel:“Mart’ın sonu değil, Nisan’ın sabahı bir başka güzel olacak”
Yayınlama: 12.02.2024
A+
A-

Yüksel, “bahanelerle değil, iş üreterek” milletin hizmetinde olacaklarını vurgulayarak, Tekirdağ’ın acil sorunlarına pratik çözümler sunacaklarını belirtti. Deprem riski altındaki ilçelerde kentsel dönüşümü hızla uygulayacaklarını, ulaşım ve altyapı sorunlarını çözecek projeleri hayata geçireceklerini ifade etti.

Tekirdağ’a tramvay ve metro projeleri kazandırmak için geldiklerini söyleyen Yüksel, “Tarih yazmaya geliyoruz!” diyerek, deniz ulaşımı ve yat limanları projeleriyle şehre değer katmayı hedeflediklerini anlattı.

Yüksel, su sorunlarına değinerek, su faturalarını yarıya indirme sözü verdi ve şehrin sosyal, çevresel ve ekonomik olarak kalkınmasını sağlayacak bir dizi projeyi duyurdu. Gençler için eğitim desteklerinden, kadın yaşam merkezlerine, emekli aktivite merkezlerinden, engelsiz yaşam merkezlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet ve projelerin altını çizdi.

“Martın Sonu değil, Nisanın sabahı bir başka güzel olacak!” diyerek konuşmasını tamamlayan Yüksel, Tekirdağ’ı Değişim, Gelişim ve Dönüşüm hedefleriyle, daha müreffeh, güvenli, sosyal, sağlıklı, huzurlu, üretken ve vizyoner bir şehir yapma taahhüdünde bulundu.

Saray Haber