Dentartika hizmete açıldı

Dentartika hizmete açıldı
Yayınlama: 25.07.2022
A+
A-

Dt. Aykut Taşkın ve Dt. Çağdaş Soysal ortaklığında Çerkezköy’de hizmet vermeye başlayan Özel Dentartika Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin açılışı gerçekleşti

KATILIM YOĞUN OLDU

G.M.K.P Mah. Narin Cad. Green Town Plus Sitesi D Blok No: 9/1B’de hizmet veren Özel Dentartika Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin açılışı yoğun bir katılımla gerçekleşti. Açılışa Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Nedim Yılancı, Çerkezköy Nüfus Müdürü Gülhan Yavuz, Çerkezköy Belediyesi İlçe Zabıta Müdürü Kenan Erez, AKP Çerkezköy İlçe Başkanı Kamil Çetintaş, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan, Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi ortaklarından Jin. Op. Dr. Ahmet Türker ve eşi Başak Türker, Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Arslan ile çok sayıda davetli katılım gösterdi.
YILANCI: HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM
Açılışın hemen öncesinde kısa bir konuşma gerçekleştiren Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Nedim Yılancı, “Çerkezköy büyüyen gelişen bir yer aynı zamanda da sağlık konusunda da ciddi mesafeler kat ediyor. Aykut ve Çağdaş kardeşimiz buna ciddi anlamda emek koydu.  Çerkezköy’ümüze kliniğimizin hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.
AÇILIŞ GERÇEKLEŞTİ
Yılancı’nın konuşmasının ardından açılış kurdelesi kesildi ve davetlilere Özel Dentartika Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında bilgilendirmede bulunuldu.
YILLARIN TECRÜBESİ DE DENTARTİKA’DA
Uzun yıllar Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi’nde genel müdür yardımcılığı yağan Leyla Alkan’ı Genel Müdür olarak kadrosuna katan Özel Dentartika Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde şu anda iki hekim ile vatandaşlara hizmet veriliyor. İlerleyen dönemlerde yeni uzman hekimlerin de kadroya katılması planlanıyor. Ortodontist, Pedodontist, Periodontist hekimlerinin de Dentartika ailesine katılmasıyla poliklinikte 7 hekim olarak hizmet verilmesi hedefleniyor.
HANGİ TEDAVİLER UYGULANIYOR?
Gülüş Tasarımı
İmplantoloji
Pedodonti
Ortodonti
Diş Eti Tedavisi
Protetik Tedaviler
Restoretif Diş Hekimliği
Çene Cerrahisi
Radyoloji
Dijital Görüntüleme

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber