Efsane Traktör Terekbay Tarımda

Efsane Traktör Terekbay Tarımda
Yayınlama: 20.10.2022
A+
A-

Tarım aletleri, zirai ilaç ve tohum alanlarında sadece Saray’a değil tüm Trakya’ya hizmet veren Terekbay Tarım, Bozok Traktörün bölge bayiliğini aldı. Alman Deutz motorlu efsane traktörleri üreticilerle buluşturan Terekbay Tarım, kısa sürede yaptığı satışlarla da dikkat çekti

Terekbay Zirai İlaç Tohum ve Tarım Makineleri, Bozok Traktörü Trakyalı çiftçiler ile buluşturdu.

ÇİFTÇİLER ‘EFSANE TRAKTÖR’ ADINI VERDİ

Bu yıl içerisinde tarım makinelerinde önemli bir atılım yapan Terekbay Tarım, geçtiğimiz günlerde Bozok Traktörün Bölge Bayiliğini (Saray, Çatalca, Pınarhisar ve Kırklareli) aldı. Çiftçiler arasında Efsane Traktör olarak bilinen Bozok Traktör BT Gold Power Phantom 3000 serileri, Terekbay Tarım’ın showroomunda yerlerini aldı.

TEREK, İLGİDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ

Bozok Traktör gibi önemli bir markayı Trakya çiftçisi ile buluşturmanın gururunu yaşadıklarını söyleyen Terekbay Tarım Firmasının sahibi Can Terek, “Bozok Traktör Alman Deutz Motoru ve İtalyan Carrao Dingili ile çiftçiler arasında efsane traktör olarak biliniyor. Bayiliğimizin yeni olmasına rağmen çiftçilerimizin ilgisi ve teveccühü bir hayli fazla. Kısa zamanda önemli bir satış yaptık. Üreticilerimize ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

800 BİN LİRADAN BAŞLAYAN FİYATLARLA..

Traktör fiyatları hakkında da bilgi veren Can Terek, “Terekbay Tarım olarak BT Gold Power Phantom 3000 serilerini uygun fiyatla üreticilerle buluşturuyoruz. Tanıtım amaçlı kampanya kapsamında traktör fiyatları 800 bin lira ile 870 bin lira arasında değişiyor. Üreticilerimiz Ziraat Bankasından traktör bedelinin yüzde 75’ine kadar yıllık yüzde 6 sabit fiyatla kredi kullanabiliyorlar. Bozok Traktör kalitesini yerinde görmek isteyen tüm üreticilerimizi showroomumuza bekliyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber