Erol Gürler adaylığını açıkladı

Erol Gürler adaylığını açıkladı
Yayınlama: 04.07.2023
A+
A-

CHP Saray İlçe Başkanı Erol Gürler, Ağustos ayında yapılacak İlçe Kongresinde başkanlığa aday olduğunu duyurdu

İlçe Başkanı Gürler, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Çok değerli Cumhuriyet Halk Partili gönül dostlarım, yol arkadaşlarım.

Hepimizin bildiği gibi ülkemiz, giderek artan sıkıntılı bir sürecin içerisinden geçiyor. Haksızlıklar, gittikçe azalan özgürlükler, gittikçe artan hukuksuzluklar, yolsuzluklar, yerle bir olmuş ekonomi ve bunlar gibi daha niceleri.
Bu gidişata dur diyebilecek, bu gidişatı değiştirebilecek tek bir parti var oda kuruluşun ve kurtuluşun partisi olan Cumhuriyet Halk partisi.

Bildiğiniz gibi 2008 yılından bu yana yönetim kurulu üyesi olarak partimin hizmetinde bulundum. Bu süre zarfında görev verildi ilçe sekreterliği yaptım, görev verildi ilçe saymanlığı yaptım. Sayın Akın Aytaç başkanımızın görevden ayrılması ile verilen İlçe Başkanlığı görevini yürütmekteyim.

Geçmiş seçimlerde olduğu gibi gelecek seçimlerde de başarı durumumuzu daha da yükseltmek, Partimizi hak ettiği noktaya taşımak için kimsenin önünde veya arkasında durmadan ilçe başkanlığına aday olduğumu açıklıyorum.
Kazananın tam bağımsız Türkiye olmasını, kazananın Cumhuriyet Halk Partisi olmasını, kazananın sosyal demokrasi olmasını diliyorum.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber