Saray esnafı kanat partisi geleneğini özlemiş

Saray esnafı kanat partisi geleneğini özlemiş
Yayınlama: 10.10.2022
A+
A-

Saray Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile Saray Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi pandemi nedeniyle iki yıl ara vermek zorunda kaldığı kanat partilerine yeniden başladı. Saray esnafının aileleriyle birlikte yoğun katılım sağladığı kanat partisi, ‘Saray esnafı kanat partisi geleneğini özlemiş’ dedirtti

Saray Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile Saray Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Pazar günü 11.00-17.00 saatleri arasından Onur Restaurant’ta Kanat Partisi düzenledi.
ÖNCE KAHVALTI SONRA IZGRA İKRAMI
Pandemi sonrası ilk kez gerçekleştirilen kanat partisine Saray esnafı yoğun ilgi gösterdi. Onur Restaurant’ın hemen yanındaki koruluk alanda gerçekleşen kanat partisinde, esnaf ve ailelerine hem kahvaltı hem de ızgara ikramında bulunuldu. Başkan Özen ve yönetiminin konuklarıyla yakından ilgilendiği partide, Saray esnafı aileleriyle birlikte gönüllerince eğlendiler.
“ETKİNLİKLER BİRLİKTELİĞİMİZİ SAĞLAMLAŞTIRIYOR”  
Pandemi sonrası geniş katılımlı bir etkinlikte Saray esnafı ile buluşmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Saray Esnaf Sanatkârlar ve Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Özen, “Esnafımızın pikniğe gösterdiği ilgi ve teveccüh iyi işler yaptığımızı ve doğru yolda olduğumuzu bizlere gösteriyor. Göreve geldiğimiz günden itibaren esnafımızın yardımlaşma, dayanışma ve kaynaşmasını sağlamak amacıyla bu tarz etkinliklere büyük önem veriyoruz. Bölgedeki STK’lara örnek olan bu tarz etkinlikler odamızla esnafımız arasındaki birlikteliği sağlamlaştırıyor. Bizler için birlikte olmak, birlikte hareket etmek ve birlikte yola devam etmek çok önemlidir. Bu anlayışı her zaman devam ettireceğiz” dedi.
ÖZEN’DEN SPONSORLARA TEŞEKKÜR
Kanat partisinin odanın ve kooperatifin kasasından tek kuruş dahi çıkmadan sponsorların desteği ile gerçekleştiğini belirten Başkan Ali Özen, etkinliğe sponsor olarak katkı sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür etti.
KİMLER KATILDI?
Saray esnafının aileleriyle birlikte yoğun ilgi gösterdiği kanat partisine, Tekirdağ Esnaf Odaları Birliği Başkanı Sami Kayın, Çakıllı Belediye Başkanı Mehmet Bayram, CHP Saray İlçe Başkanı Akın Aytaç, MHP Saray İlçe Başkanı Yusuf Duman, İYİ Parti Saray İlçe Başkanı Abdullah Ataman, Deva Partisi Saray İlçe Başkanı Tarık Atansoy, Çorlu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yusuf Gümüş, Kapaklı Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Dükanlı, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erkan Zümbül, Saray Şoförler Odası Başkanı Murat Ertekin, Saray Kalebirlik Kooperatifi Başkanı Gökay Akand, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Mavi Liste Başkan Adayı Rahmi Yılmaz, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Sarı Liste Başkan Adayı Ahmet Çetin katılım sağladı.

REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber