Fevzi Çoban, Özgür Özel’i ziyaret etti

CHP Saray Belediye Başkan Aday Adayı Fevzi Çoban, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i ziyaret etti. CHP’de Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylarının dahi Özgür Özel ile görüşemeden Ankara’dan döndüğü bir dönemde, Fevzi Çoban’ın ziyareti Tekirdağ’da ve Saray’da gündeme bomba gibi düştü

Fevzi Çoban, Özgür Özel’i ziyaret etti
Yayınlama: 30.11.2023
Düzenleme: 30.11.2023 10:29
A+
A-

CHP’nin Saray’daki 12 Belediye Başkan Aday Adayı arasında CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile ilk görüşen isim Fevzi Çoban oldu.

28 Kasım Salı günü TBMM’de düzenlenen CHP Grup Toplantısına katılan CHP Saray Belediye Başkan Aday Adayı Fevzi Çoban, toplantısı sonrası CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i ziyaret ederek hayırlı olsun dilekleri iletti. CHP’de hem büyükşehir hem de ilçe belediyelerine başkan olmak isteyen isimlerin Özgür Özel ile görüşebilmek için sıraya girdiği bir dönemde, Fevzi Çoban’ın ilk Ankara ziyaretinde Özgür Özel ile görüşebilmesi dikkat çekti.

CHP Saray Belediye Başkan Aday Adayı Fevzi Çoban, Genel Başkan Özel ile yaptığı görüşme hakkında şu bilgileri paylaştı:
“28.11.2023 (dün) tarihinde katıldığım CHP grup toplantısı sonrası Tekirdağ İl Eğitim Koordinatörü olarak Genel Başkanımız sayın Özgür Özel’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimi arz ettim. Genel Başkanımızın Tekirdağ ilimiz ve Saray ilçemize saygı ve sevgilerini gönderdi.
#yenidenkazanacağız
#birliktekazanacağız”

Saray Haber