Hakkı Canoğlu: Tekirdağ’da sülale devri de bitecek!

Cumartesi günü gerçekleştirilen CHP Tekirdağ İl Kongresi sonrası dikkat çeken bir paylaşımda bulunan CHP Saray eski İlçe Sekreteri Hakkı Canoğlu, “Lale devri nasıl bittiyse, Tekirdağ’da sülale devri de bitecek” dedi

Hakkı Canoğlu: Tekirdağ’da sülale devri de bitecek!
Yayınlama: 02.10.2023
Düzenleme: 02.10.2023 16:33
A+
A-

CHP Tekirdağ 38. Olağan İl Kongresi, Cumartesi günü Süleymanpaşa Yeni Sanayi’de bulunan Perla Düğün Davet Salonunda gerçekleştirildi.

Genel Merkez ve Değişimciler arasındaki atışmalara sahne olan kongrede il başkanlığına CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak’ın desteğini arkasına alan Şenol Özgür Taşmerdivenli seçildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na kayıtsız şartsız destek sonucunun çıktığı kongre sonrası CHP Saray eski İlçe Sekreteri Hakkı Canoğlu’ndan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı Erkan Baş’ın “Lale Devri nasıl bittiyse Sülale devri de bitecek, hepiniz yargılanacaksınız” sözüne atıfta bulunan Canoğlu, paylaşımında,
“Lale devri nasıl bittiyse,
Tekirdağ’da sülale devri de bitecek…
Ya bugün, ya yarın…
Ama mutlaka bitecek.” ifadelerine yer verdi.

Tekirdağ siyasetini uzun yıllardır dizayn eden CHP’li yöneticileri hedef alan bu paylaşım kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Saray Haber