Hüner İletişim hizmete açıldı

Hüner İletişim hizmete açıldı
Yayınlama: 24.05.2023
A+
A-

Bekir Topçuoğlu ve Nuri Toytoğlu ortaklığıyla hayat bulan Hüner İletişim hizmete açıldı

Bugün saat 12.30’da Ayaspaşa Mahallesi, Çerkezköy Caddesi No: 2-B adresinde hizmete başlayan Hüner İletişimin açılışına Saray Belediye Başkan V. Fuat Ünal, AK Parti Saray İlçe Başkanı Ertan İnanç, CHP Saray İlçe Başkanı Akın Aytaç, MHP Saray İlçe Başkanı Yusuf Duman, Saray Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Özen, Saray Şoförler Odası Başkanı Murat Ertekin, Saray Belediye Melis Üyesi Murat Dinç, 2009-2019 Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, Saray Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Özmen ve çok sayıda esnaf katıldı.

Açılış töreninde kısa bir konuşma yapan Saray Belediye Başkan V. Fuat Ünal, hayırlı olsun temennisinde bulunarak, işletme sahipleri Nuri Toytoğlu ve Bekir Topçuoğlu’na hayırlı kazançlar diledi.

Protokolün kestiği kurdele ile hizmete başlayan Hüner İletişim hakkında işletme sahibi Bekir Topçuoğlu, şu bilgileri paylaştı:
“Öncelikle açılışımıza katılan, çelenk ve çiçek gönderen herkese teşekkür ediyorum. Uzun zamandır bu sektörün içinde olan birisiyim. Bilgi, birikim ve tecrübemizi yeni işletmemiz aracılığıyla müşterilerimizle buluşturacağız. İşletmemiz Vodafone Yetkili Bayiliğini almış bulunuyor. Bütün müşterilerimize faturaya ek taksitli cihaz verebiliyoruz. Aynı zamanda ikinci el cep telefonu alış-satışı da yapacağız. Ek olarak ev interneti hizmetimiz de olacak. Hüner İletişimin kaliteli hizmetinden faydalanmak isteyen bütün Saraylıları işletmemize bekliyoruz.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber