İki kurumdan önemli işbirliği: 6 ay geri ödemesiz 50 bin TL kredi

İki kurumdan önemli işbirliği: 6 ay geri ödemesiz 50 bin TL kredi
Yayınlama: 18.01.2021
A+
A-

Saray Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile Şekerbank, “Kapımız Esnafa Açık” platformu kapsamında esnaf ve sanatkarların nakit ihtiyacını ilave avantajlar sağlayarak karşılamak üzere iş birliği yaptı. Şekerbank Saray Şube Müdürü Deniz Karaduman ile Saray Esnaf ve Sanatkârları Odası Başkanı Ali Özen arasında imzalan protokol ile Şekerbank Esnaf Odası Üyelerine 50 bin TL’ye kadar nakit ihtiyacını, 36 aya varan vadeler ve avantajlı faiz oranları ile anında karşılayacak

Şekerbank, pandemi nedeniyle esnaf müşterilerinin yaşadığı finansal dalgalanmalara karşı “Kapımız Esnafa Açık” platformu çerçevesinde Saray Esnaf ve Sanatkârları Odası ile bir araya geldi. İş birliği protokolü Şekerbank Saray Şube Müdürü Deniz Karaduman ile Saray Esnaf ve Sanatkârları Odası Başkanı Ali Özen arasında düzenlenen bir törenle imzalandı.
Şekerbank, esnafın her koşulda kapılarının açık kalması ve beraberinde ülke ekonomisinin canlanması için 2013 yılında hayata geçirdiği “Kapımız Esnafa Açık” platformu kapsamında hazırladığı birbirinden avantajlı ürün ve hizmetlerini tüm Oda üyesi esnafın hizmetine sundu.
ŞEKER MOBİL ŞUBE ÜZERİNDEN ESNAFA KOLAYCA KREDİ BAŞVURU İMKÂNI
Şekerbank, Saray Esnaf ve Sanatkârlar Odası üye esnafın şubeye gitmeden mobil uygulaması Şeker Mobil Şube üzerinden kolayca kredi başvurusu yapabilmesine olanak sağlayacak ve esnaf müşterilerinin 50 bin TL’ye kadar nakit ihtiyacını, 36 aya varan vadeler ve avantajlı faiz oranları ile anında karşılayacak. Ayrıca Saray Esnaf ve Sanatkârlar Odası üyesi müşteriler, 6 ay ödemesiz taksitlendirme talep edebilecek ve 12. taksite kadar düşük tutarlarda ödeme seçeneğinden yararlanabilecek. Yine esnaf ve sanatkârlar paket kapsamında internet şube ve mobil bankacılık üzerinden yapacakları EFT ve havale işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebilecek, bir yıl boyunca POS inaktiflik ve 10 yapraklı çek karnesi ücretinden de muaf olacak. Nakit desteğinden yararlanacak esnaf ve sanatkârlar dilerlerse pek çok avantaj içeren Şekerbank Üreten Kart ya da Bonus Business Kart sahibi de olabilecek.
KARADUMAN: “ESNAFIMIZIN ACİL NAKİT İHTİYACI KARŞILANACAK”
Şekerbank Saray Şube Müdürü Deniz Karaduman protokol ile yaptığı değerlendirmede, “Kuruluşumuzdan bu yana sorumlu bankacılık geleneğimizle yürüttüğümüz faaliyetlerin pandemi ile birlikte her zamankinden daha önemli olduğunu, hem dünyanın hem de ülkemizin içinden geçtiğimiz bugünlerde bu misyonu çok anlamlı kıldığını düşünüyoruz. Sürdürülebilir ekonomik büyüme için kritik önem sahip esnafımıza yönelik bu kez Saray Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile imzaladığımız iş birliği anlaşmasıyla da tüm oda üyesi esnafımızın mevcut piyasa şartlarında oluşan acil nakit ihtiyaçları karşılamayı hedefliyoruz. Bu platform aracılığıyla sunduğumuz esnafa mobilden başvuru gibi dijital uygulamalarımızı da finansal kaynakları üretenlere ulaştırmak amacıyla çeşitlendireceğiz” dedi

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber