Kanat partisi Saray’ı buluşturdu

Saray Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile Saray Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi kanat partisi geleneğini bu yıl da sürdürdü. Saray esnafının aileleriyle birlikte yoğun katılım sağladığı kanat partisi, birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinden birisini ortaya çıkardı

Kanat partisi Saray’ı buluşturdu
Yayınlama: 06.11.2023
Düzenleme: 06.11.2023 16:26
A+
A-

Saray Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile Saray Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Pazar günü 11.00-17.00 saatleri arasından Onur Restaurant’ta kahvaltı ve kanat partisi düzenledi.
ÖNCE KAHVALTI SONRA IZGRA İKRAMI
Saray esnafı yoğun ilgi gösterdiği kanat partisinde, esnaf ve ailelerine hem kahvaltı hem de ızgara ikramında bulunuldu. Başkan Özen ve yönetiminin konuklarıyla yakından ilgilendiği partide, Saray esnafı aileleriyle birlikte gönüllerince eğlendiler.
“ETKİNLİKLER BİRLİKTELİĞİMİZİ SAĞLAMLAŞTIRIYOR”
Saray esnafını aynı masada buluşturmanın mutluluğunu yaşadığını dile getiren Saray Esnaf Sanatkârlar ve Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Özen, “Esnafımızın kanat partisine gösterdiği ilgi ve teveccüh iyi işler yaptığımızı ve doğru yolda olduğumuzu bizlere gösteriyor. Göreve geldiğimiz günden itibaren esnafımızın yardımlaşma, dayanışma ve kaynaşmasını sağlamak amacıyla bu tarz etkinliklere büyük önem veriyoruz. Bölgedeki STK’lara örnek olan bu tarz etkinlikler odamızla esnafımız arasındaki birlikteliği sağlamlaştırıyor. Bizler için birlikte olmak, birlikte hareket etmek ve birlikte yola devam etmek çok önemlidir. Bu anlayışı her zaman devam ettireceğiz” dedi.
ÖZEN’DEN SPONSORLARA TEŞEKKÜR
Kanat partisinin odanın ve kooperatifin kasasından tek kuruş dahi çıkmadan sponsorların desteği ile gerçekleştiğini belirten Başkan Ali Özen, etkinliğe sponsor olarak katkı sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür etti.
KİMLER KATILDI?
Saray’ı buluşturan kanat partisine, Siyasi Parti ve STK Temsilcileri, Saray Belediye Meclis Üyeleri, Saray Belediye Başkan Aday Adayları ve mahalle muhtarları sağladı.

 

Saray Haber