Kaya Tarım hizmete açıldı

Saray Ziraat Odasından emekli olan Ziraat Mühendisi Sevda Üstüner, tarım sektöründeki tecrübesini Saray halkıyla paylaşmak adına Kaya Tarımı hizmete açtı

Kaya Tarım hizmete açıldı
Yayınlama: 25.04.2024
A+
A-

Yeni Mahalle, Vize Caddesi, No: 72 B adresinde hizmete başlayan Kaya Tarım, geniş ürün yelpazesi ile kısa sürede üreticilerin ve Saraylı vatandaşların uğrak adresi oldu. Zirai ilaçlardan tohumlara, gübreden fide ve fidan çeşitlerine, zirai aletlerden haşere ilaçlarına kadar tarım alanında ihtiyaç duyulan her şeyi Saray halkına sunan Kaya Tarım, zirai danışmanlık hizmeti ile de fark yaratıyor.

Ramazan Bayramı öncesi hizmete başlayan Kaya Tarım hakkında bilgi veren Ziraat Mühendisi Sevda Üstüner, “Saray Ziraat Odasından emekli olduktan sonra sektördeki bilgi, birikim ve tecrübemi Saraylı üreticilerle paylaşmak istedim. Böylelikle Kaya Tarım firması ortaya çıkmış oldu. Firmamızda zirai ilaçlar, gübre, tohum, fide, fidan, çiçek ve zirai ekipman satışının yanında zirai danışmanlık hizmeti de veriyoruz. Sebze fidesi dikimi döneminde olduğumuz için bugünlerde aşırı bir yoğunluğumuz var. Saraylı üreticilerimizi ve tüm vatandaşlarımızı geniş ve kaliteli ürün yelpazemizi görmeleri için firmamıza davet ediyorum” dedi.

Kaya Tarım’ın zirai danışmanlık alanındaki farkını yaşamak isteyen Saraylı üreticiler 0542 804 95 34  numaradan bilgi alabilirler.


Saray Haber