Komşu, Kanara Kanyonu’nda yürüdü

Komşu, Kanara Kanyonu’nda yürüdü
Yayınlama: 03.10.2022
A+
A-

Kapaklı Belediyesi tarafından düzenlenen doğa yürüyüşünde vatandaşlar günlük hayatın stresinden uzak, doğa ile iç içe bir gün geçirdi. Yürüyüşe katılan yaklaşık 200 kişiyle birlikte 6 kilometrelik parkuru yürüyen Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Doğanın keyfini yaşamak, güzelliklerini görmek açısından faydalı bir etkinlik oldu. İnşallah bu tarz etkinlikleri sürekli hale getireceğiz” dedi

“İŞİN ÖZÜ DOĞANIN KEYFİNİ YAŞAMAK, GÜZELLİKLERİNİ GÖRMEK”

Kapaklı Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen doğa yürüyüşü kapsamında Kapaklı Atatürk Kültür Merkezi önünden Saray ilçesinin Güngörmez Mahallesi’ne araçlar kaldırıldı. Yaklaşık 200 kişinin katıldığı yürüyüşte katılımcılara parkur hakkında bilgilendirme yapıldı. Ardından bir konuşma gerçekleştiren Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Dünyada herkes tekrardan doğaya dönmeye başladı. Doğanın nimetlerini yaşamanın özlemlerini çekiyoruz. Sağlıklı yaşam için yürüyüş yapıyoruz ama işin özü doğanın keyfini yaşamak, güzelliklerini görmek. Bunu devamlı hale getirmek, daha fazla kişiye ulaşmak istiyoruz. Keyifli bir yürüyüş diliyorum.” dedi.

DOĞASEVERLER 6 KİLOMETRELİK PARKURU YÜRÜDÜ

Başkan Çetin’in konuşmasının ardından doğa ve sporseverler 6 kilometrelik parkuru yürüdü. Gündelik hayatın stresinden uzaklaşan, tertemiz bir havada doğa ile iç içe bir yürüyüş gerçekleştiren vatandaşlar doğanın güzelliklerinin keyfini çıkardı.

MOBİL İKRAM ARACI HAZIR BULUNDU

Doğa yürüyüşü, “Doğal Sit-Nitelikli Doğa Koruma” alanı olarak tescil edilen, doğa harikası Kanara Kanyonu’nda sona erdi. Burada Kapaklı Belediyesi Mobil İkram Aracı tarafından vatandaşlara su, sandviç, soğuk ve sıcak içecekler ikram edildi. Vatandaşlar günün sonunda çalan müzik ile gönüllerince eğlendi.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, tertemiz havanın ve eşsiz doğanın keyfini çıkardıkları güzel bir yürüyüş gerçekleştirdiklerini belirterek katılım gösteren vatandaşlara ve yürüyüşü düzenleyen Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğüne teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber