Komünist Başkan Çorlu’ya geliyor

Komünist Başkan Çorlu’ya geliyor
Yayınlama: 08.09.2021
A+
A-

Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu namıdiğer Komünist Başkan, Çorlu’da hizmet veren Ovacık Doğal Ürünler Çorlu Şubesi’nin açılışına katılacak

13 EYLÜL PAZARTESİ SAAT 15.00’TE

Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu önderliğinde Tunceli / Ovacık merkezli kurulan Ovacık Doğal Tarım Tüketim Kooperatifi’nin Çorlu’daki şubesinin açılışına Başkan Maçoğlu da katılacak. Açılış, 13 Eylül Pazartesi günü saat 15.00’te gerçekleşecek.


Antalya, Ankara, İzmir, İstanbul ve Bursa gibi büyük şehirlerin ardından Tekirdağ / Çorlu’da da halkla buluşan kooperatif, doğal ve katkısız ürünleri vatandaşlarla uygun fiyata buluşturmaya devam ediyor.

Üretimde katkısız ve yerli tohum kullanılmasının yanı sıra Bakanlığın yüzde 3 oranında şekere izin vermesine rağmen yüzde 0 şekerle bal üretimi yapan kooperatif, tüketiciden tam not alıyor.

Satışlardan elde edilen gelirle öğrencilere burs imkanı da sağlanıyor.

Öte yandan Ovacık Doğal Tarım Tüketim Kooperatifi sermaye birikimine de gitmiyor. Elde kalan kar üreticilere tohum ve gübre yardımı olarak geri dönüyor.

ADRES

Komünist Başkan Fatih Mehmet Maçoğlu’nun katılımıyla 13 Eylül Pazartesi günü saat 15.00’te gerçekleşecek olan açılış, Muhittin mah Çetin Emeç Bulvarı No:21/D Çorlu Tekirdağ (Eski Salı Pazarı, küçük CarrefourSA karşısı)’da gerçekleşecek.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber