Levent Köksalan: “Partimiz hazır, bizler hazırız”

CHP Saray Belediye Başkan Aday Adayı Levent Köksalan, “Partimiz hazır. Bizler hazırız. Mücadelemiz çocuklarımızın refah, mutluluk ve özgürlük içinde yaşayacağı bir Türkiye için daha da azimle devam edecek. Bu özlemi hayata geçirmek için güzel ilçemiz Saray’da yılmadan çalışacağız” dedi

Levent Köksalan: “Partimiz hazır, bizler hazırız”
Yayınlama: 17.01.2024
Düzenleme: 17.01.2024 13:16
A+
A-

CHP Saray Belediye Başkan Aday Adayı Levent Köksalan, 1.5 aydır yoğun bir tempoda devam eden aday adaylığı saha çalışmalarının sonuna geldiğini duyurdu.

Aday adaylığı sürecini sürtüşme ve polemik içerisinde olmadan tamamladığını belirten Köksalan, “Adaylık sürecimizin netleşmesi halinde bir buçuk aydır gece gündüz demeden yürüttüğümüz çalışmalarımızın çok daha yüksek bir tempoda süreceğini taahhüt ediyoruz” dedi.
“MERKEZ VE KIRSAL MAHALLELERİMİZİN TÜMÜNÜ ZİYARET ETTİK”
İki buçuk ayılık aday adaylığını sürecini yayımladığı basın bildirisi ile değerlendiren Levent Köksalan, şunları ifade etti:
“Kıymetli Saraylılar;
İlçemiz genelindeki saha çalışmalarımızı aday adaylığı süreci içerisinde tamamlamış bulunuyoruz. Bu kapsamda merkez ve kırsal mahallelerimizin tümünü ziyaret ettik. 29 mahallemizin iki muhtarıyla o gün farklı programları olduğu için telefonla, diğerlerinin tümüyle yüz yüze görüşmek suretiyle sorunları ve çözüm önerilerini masaya yatırdık. İlçemizdeki sivil toplum kuruluşları, meslek örgütleri, odalar ve kooperatiflerle bire bir temasta bulunarak kentin sosyal yaşantısına nasıl dokunabileceğimiz konusunda görüş alış verişinde bulunduk.
“GÜCÜMÜ İLÇE ÖRGÜTÜMDEN ALDIM”
Bu süreçte ilçemizdeki tüm esnafımıza ulaşmak için yoğun mesaide bulunduk. Gözbebeğimiz olan Sarayspor’umuzla çok yararlı bir görüşme gerçekleştirdik. Partimizin önceki dönem ilçe başkanlarıyla temasımızı hiç kesmedik. Tüm bu çalışmalarımızı CHP Tekirdağ İl Başkanlığımıza bildirerek koordineli ve sağlıklı iletişim içerisinde olmak için elimizden geleni yaptık. Gücümüzü her şeyden önce Cumhuriyet Halk Partisi Saray İlçe Örgütü’nden alarak hareket ettik.
“AMACA ULAŞMANIN VERDİĞİ MUTLULUĞU YAŞIYORUZ”
Çalışmalarımızı an be an sosyal medyadan duyurduk. Neden aday olduğumuzu anlatan broşürlerimizi yüzlerce yere ve binlerce kişiye ulaştırdık. Aday adaylığı sürecini şeffaf ve herkesin katılımına açık olarak yürütmek için birleştirici bir dil kullanmaya özellikle dikkat ettik. Titizlikle yürüttüğümüz bu süreç içerisinde hiçbir aday adayı arkadaşımızla sürtüşme ve polemik içerisinde olmadık. Aday adaylığı sürecindeki öncelikli hedefimiz kişisel veya grup çıkarlarından ziyade altı oklu bayrağı daha da yukarılara taşımaktı. Geriye dönüp baktığımızda bu amaca ulaşmanın verdiği mutluluğu yaşıyoruz.
“14 KİŞİDEN 1’İ ADAY OLACAK”
Şimdi yeni bir sürecin eşiğindeyiz. Rekor bir katılımla, Cumhuriyet Halk Partisi’nden Saray Belediye Başkanlığı için aday adayı olan 14 kişiden bir kişi artık aday olarak temsilcimiz olacak. Bugüne kadar saygı, sevgi ve yol arkadaşlığı bağlamında ve partimizin çıkarlarını her şeyin üzerinde tutarak sürdürdüğümüz tavrımız elbette devam edecek. Tüm aday adayı arkadaşlarımızdan, parti üyelerimizden ve bütün Saray halkından da bu olgunlukta bir yaklaşım içerisinde olmalarını bekliyoruz.
“DAHA YÜKSEK BİR TEMPODA ÇALIŞACAĞIM”
Adaylık sürecimizin netleşmesi halinde bir buçuk aydır gece gündüz demeden yürüttüğümüz çalışmalarımızın çok daha yüksek bir tempoda süreceğini taahhüt ediyoruz. 2024 Yerel Seçimleri’nin akabinde çok başarılı belediyecilik hizmetleriyle Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara taşımak için en güzel örneklerden birini oluşturacağımıza söz veriyoruz.
“EKSİK KALAN HER ŞEYİ TAMAMLAYACAĞIZ”
Bu kısa zaman diliminde 50 binin üzerinde nüfusu bulunan ilçemizde herkese ulaşma fırsatımız olmasa da en büyük saha çalışmasını yürütmenin gönül rahatlığını yaşıyoruz. Önümüzdeki iki buçuk aylık sürede daha fazla hemşehrimizle konuşacak, iletişim kuracak ve kentin nabzını tutmak için eksik kalan her şeyi tamamlayacağız.
“MÜCADELEMİZ ÇOCUKLARIMIZIN MUTLULUĞU İÇİN..”
Partimiz hazır. Bizler hazırız. Mücadelemiz çocuklarımızın refah, mutluluk ve özgürlük içinde yaşayacağı bir Türkiye için daha da azimle devam edecek. Bu özlemi hayata geçirmek için güzel ilçemiz Saray’da yılmadan çalışacağız.
Yolumuz açık, başarılarımız daim olsun!

Saray Haber