Mazbatasını almadan istifa etti

Mazbatasını almadan istifa etti
Yayınlama: 17.01.2022
A+
A-

Dokuz gün önce Saray Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen İbrahim Yıldırım, mazbatasını almadan görevinden istifa ettiğini duyurdu

Saray Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda istifa depremi yaşandı.
SOSYAL MEDYA HESABINDAN İSTİFASINI DUYURDU
Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Saray Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulunda yönetim kurulu üyeliğine seçilen İbrahim Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla görevinden istifa ettiğini duyurdu.  Mazbatasını almadan istifa eden Yıldırım istifa gerekçesini “Ali Özen’in yönetim kurulu üyelerine göstermiş olduğu tepki ve sergilemiş olduğu saygısızca tavırlar” cümlesiyle ifade etti.
İSTİFA NEDENİ OLARAK ALİ ÖZEN’İN TAVIRLARINI GÖSTERDİ
Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:
“Bugün gerçekleşen Şoförler Odası seçimine yönetim olarak gitmemiz sonrasında oda başkanı Ali Özen’in yönetim kurulu üyelerine göstermiş olduğu tepki ve sergilemiş olduğu saygısızca tavırlar bardağı taşıran son damla olmuştur. Seçim gününden bu yana olan tutumu sebebiyle seçilmiş olduğum Saray Esnaf Sanatkarlar Odası yönetim kurulundan istifa etmiş bulunmaktayım. Bugüne kadar destek olan tüm esnaf büyüklerime arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber