Muhtar Akdere son yolculuğuna uğurlandı

Muhtar Akdere son yolculuğuna uğurlandı
Yayınlama: 04.09.2023
A+
A-

Güngörmez Mahalle Muhtarı Şefik Akdere (61)yakalandığı amansız hastalığa yenik düştü

Bir süredir İstanbul’da özel bir hastanede Akciğer Kanseri tedavi gören Güngörmez Mahalle Muhtarı Şeifk Akdere, bugün sabah saatlerinde hayata gözlerini yumdu. Mahalledeki ormanlık alanların taş ocaklarına karşı savunulmasında önemli bir mücadele veren Muhtar Akdere’nin ölümü Güngörmezlileri yasa boğdu.

Muhtar Akdere’yi son yolculuğunda dostları ve sevenleri yalnız bırakmadı. Bugün Güngörmez Mahallesi Camiinde düzenlenen cenaze merasiminde, Akdere Ailesi başsağlığı dileklerini kabul etti. İkindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Şefik Akdere’nin naşı Güngörmez Mahalle Mezarlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.

Akdere Ailesini acılı gününde; Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, CHP PM Üyesi Candan Yüceer, AK Parti Saray İlçe Başkanı Ertan İnanç, CHP Saray İlçe Başkanı Erol Gürler, CHP Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı Abdül Taşyasan, Saray Belediye Başkan Yardımcısı Fuat Ünal, Saray Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Özen, Saray Şoförler Odası Başkanı Murat Ertekin, Tekirdağ Büyükşehir ve Saray Belediye Meclisi Üyeleri, mahalle muhtarları ile dost ve sevenleri yalnız bırakmadı.

Saray Haber