Mustafa Çetin: Kadir Albayrak hayallere dalmış

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak 2019’da AK Parti belediyeciliği ile tanışan 4 ilçenin hüznünü üzerinden atamamış ki, yeniden 12-0 hayallerine dalmış” dedi

Mustafa Çetin: Kadir Albayrak hayallere dalmış
Yayınlama: 21.09.2023
A+
A-

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak geçtiğimiz günlerde CHP Genel Merkezinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelmiş ve görüşme sonrası “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yaklaşan yerel seçimlerde hedefimizin büyük bir başarı elde ederek yeniden 12-0 yapmak olduğunu ifade ettik” açıklamasında bulunmuştu.

Albayrak’ın bu açıklamasına AK Parti kanadından ilk tepki Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’den geldi. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Albayrak’a yanıt veren Çetin, şunları ifade etti:

“Partisindeki değişim rüzgarı arttıkça koltuğunu kaybetme endişesi de artan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Kadir Albayrak soluğu Ankara’da Genel Başkanının yanında almış.

14 ve 28 Mayıs seçimlerinde ağır bir yenilgi alan Genel Başkanı Sn. Kemal Kılıçdaroğlu gibi koltuğu bırakmaya yanaşmayan Sn. Albayrak, 2019’da AK Parti belediyeciliği ile tanışan 4 ilçenin hüznünü üzerinden atamamış ki, yeniden 12-0 hayallerine dalmış.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Kadir Albayrak’ı bir an önce hayallerinden gerçeğe dönmeye, tüm ilçelere eşit anlayışla hizmet götürmeye davet ediyorum.

2024 yerel seçimlerinde inşallah Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve diğer 7 ilçemizde Cumhur İttifakı kazanacak, ilimiz hak ettiği hizmete kavuşacaktır.”

Saray Haber