Orta Cadde tamamlandı

Orta Cadde tamamlandı
Yayınlama: 09.06.2023
A+
A-

Saray Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Pazarcık Mahallesindeki 1. Etap yol çalışmalarını tamamladı. 4 bin 500 metrekare kilit parke taşı kullanılan çalışmalar kapsamında Pazarcık Mahallesi Meydanı, Orta Cadde ile Mezarlık ve İstanbul Caddesine bağlantıyı sağlayan sokaklar tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunuldu

Saray Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ilçe merkezinde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Pazarcık Mahallesinde Nisan ayı başında başlayan 1. Etap yol çalışmalarını Orta Caddenin de tamamlanması ile sona erdi. İki ay süren çalışmalar kapsamında Pazarcık Mahallesi Meydanı, Orta Cadde ile Mezarlık ve İstanbul Caddesine bağlantıyı sağlayan sokaklar parke taşı kullanarak tamamlandı.


Saray Belediye Başkan Yardımcısı Fuat Ünal, bugün Pazarcık Mahallesini ziyaret ederek, Mahalle Muhtarı İbrahim Bostancıoğlu ile tamamlanan çalışmaları inceledi. İki aylık bir çalışma ile Pazarcık Mahallesi’nin çehresini değiştirdiklerini söyleyen Ünal, “Cengiz Topel İlkokulu önünden başlayıp Pazarcık Meydanına kadar devam eden Orta Cadde’nin tamamlanması ile Pazarcık Mahallemizde 1. Etap yol çalışmalarımızın sonuna geldik. Şimdi önümüzde Güneşkaya tarafında gerçekleştireceğimiz 2. Etap yol çalışması var. Uzun zamandır burada yaşayan hemşehrilerimiz bu hizmeti bekliyordu. Biz de Saray Belediyesi olarak bu beklentiye yanıt verdik. Bugün Pazarcık Mahallesinde yüzler gülüyor. 2. Etap yol çalışması ile bu gülümsemeyi daha da artıracağız. Bu çalışmayı hayata geçiren Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimize teşekkür ediyor, mahalle sakinlerimize ise hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Saray Belediyesi’nin Pazarcık Mahallesinde gerçekleştirdiği çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Mahalle Muhtarı İbrahim Bostancıoğlu, “Başta Belediye Başkanımız Özgen Erkiş olmak üzere, Belediye Başkan Yardımcımız Fuat Ünal’a, Fen İşleri Müdürlüğümüze ve sahada çalışan ekiplere mahallelim adına gönülden teşekkür ediyorum” dedi.


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber