ÖSAL’dan deprem bölgesine yardım

<strong>ÖSAL’dan deprem bölgesine yardım</strong>
Yayınlama: 13.03.2023
A+
A-

Özel 2015 Saray Anadolu Lisesi’nin öğretmenleri, velileri ve öğrencilerinin dayanışmasıyla hazırlanan 200 kolilik yardım paketleri deprem bölgesine gönderildi

Yardımların el birliğiyle deprem bölgesine gönderildiği organizasyona Saray Kaymakamı Adem Ünal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Uçak ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Küpeli katıldı. İlçe Kaymakam Ünal burada yaptığı konuşmada öğrencileri bu anlamlı çalışmalarından dolayı kutladı ve teşekkürlerini iletti.
YAKLAŞIK 4 TON KURU GIDA TOPLANDI
ÖSAL öğretmenleri, velileri ve öğrencileri, iş birliğiyle yaklaşık 4.000 kg kuru gıda (bakliyat) ve buna ilaveten belli bir takım ihtiyaç malzemelerini toplam 200 koli olacak şekilde hazırladılar.
KOLİLERİ ÖĞRENCİLER HAZIRLADI
Öğrenciler okulun spor salonunda toplanan malzemeleri beden eğitimi derslerinde kolileyerek hazırladılar. Her ürünü ayrı ayrı paketler halinde hazırlayan öğrenciler kolilerin üzerine içinde bulunan malzemenin adını yazarak etiketlediler. Araç yerleştirme kısmını da el birliği ile yaptılar.
YARDIMLAR DEVAM EDECEK
ÖSAL’ın bu yıl sürdüreceği yardımlaşma faaliyetlerinde depremzedelerimize yönelik çalışmaların yürütülmeye devam edeceği bildirildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber