Özmen Ailesinin mutlu günü

Özmen Ailesinin mutlu günü
Yayınlama: 19.06.2023
A+
A-

Saray Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Özmen’in oğlu Alper Özmen hayatını Elif Öztürk ile birleştirdi. Cumartesi akşamı Safaalan Mahallesi Meydanında düzenlenen görkemli düğün ile dünya evine giren çiftin nikahını Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak kıydı. Genç çiftin mutluluğuna ortak olmak isteyenlerin akın ettiği düğün töreninde, Seda Çakmak söylediği şarkılarla düğüne renk kattı

Elif Öztürk ve Alper Özmen çiftçi Cumartesi akşamı Safaalan Mahallesinde düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdiler.
NİKAHI KADİR ALBAYRAK KIYDI
Saat 19.00’da Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın kıydığı nikah ile başlayan düğün törenine ilgi bir hayli yoğun oldu. Konuklarını eşi Handan Özmen ile birlikte karşılayan Mehmet Özmen, tebrikleri de kabul etti. Sevilen şarkıcı Seda Çakmak’ın sürpriz yaparak seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ile düğünde eğlence tavan yaptı. Gecede genç çiftin mutluluğuna ortak olmak isteyen davetliler canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler.
KİMLER KATILDI?

Saray’ı buluşturan düğüne Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, AK Parti Saray İlçe Başkanı Ertan İnanç, CHP Saray İlçe Başkanı Erol Gürler, MHP Saray İlçe Başkanı Yusuf Duman, İYİ Parti Saray İlçe Başkanı Murat Öztürk, Saray Belediye Başkan Yardımcıları Fuat Ünal ve Birdal Gökdağ, CHP Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı Abdül Taşyasan, Saray Esnaf Odası Başkanı Ali Özen, Saray Şoförler Odası Başkanı Murat Ertekin, 28. Dönem Milletvekili Adayı Akın Yılmaz, TÜMKİAD Genel Başkanı Nihat Tanrıkulu, İBB Muhtarlar Daire Başkanı Danışmanı Temel Şerdan, Saray Belediye Meclis Üyeleri, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Müdürleri, Mahalle Muhtarları ile Özmen ailesinin dostları ve sevenleri katıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber