Rasim Başkan yol çalışmalarını inceledi

Rasim Başkan yol çalışmalarını inceledi
Yayınlama: 23.12.2020
A+
A-

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel devam eden çalışmaları yerince inceleyerek ekiplerden bilgiler aldı

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Sağlık Mahallesi Akbukut Sokak, ve Marmaracık Mahallesi Aytepe Caddesi’ndeki beton yol çalışmalarını tamamladı. Bu iki sokağın tamamlanmasının ardından vites yükselterek çalışmalarına devam eden ekipler şimdide Yeşiltepe Mahallesi Kazım Karabekir Caddesinde beton yol serim ve Ege Caddesi’nde de beton yol öncesi malzeme serimi çalışmalarını sürdürüyor.

“VERDİĞİMİZ SÖZLERİ BİR BİR YERİNE GETİRİYORUZ”

Yeşiltepe Mahallesi Kazım Karabekir ve Ege Caddelerinde yapılan yol çalışmalarını yerinde inceleyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Umutla, sabırla ve emekle çıkılan yolda her zaman başarı vardır. Sağlık Mahallesi Akbulut Sokak’ımızın ardından kısa bir süre önce Marmaracık Mahallesi Aytepe Caddesi’nde başlatmış olduğumuz beton yol serim çalışmamızda tamamlandı. Ekiplerimiz Ergene halkına en iyi ve en güzel hizmeti vermek adına dur durak demeden Yeşiltepe Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi’nde beton yol serim çalışmalarına başladı. Ergene halkımız için var gücümüzle çalışmaya, verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmeye devam ediyoruz” dedi.

“TEKİRDAĞ’DA, TÜRKİYE’DE PARMAKLA GÖSTERİLEN BİR BELEDİYE OLDUK”

Başkan Rasim Yüksel, “Bundan tam 6 yıl önce yeni kurulan bir belediye olarak elinde hiçbir ekipmanı ve malzemesi olmayan Ergene Belediyesinin bu kısa sürede bünyesine kazandırmış olduğu iş makinaları, ekipmanlar ve malzemeler ile Ergene halkına beklemiş olduğu yol hizmetini en iyi şekilde veriyoruz. Yaptığımız yol çalışmalarımız ile Ergene’nin çehresini değiştirmeye, sokak ve caddelerimizi daha modern bir hale getiriyoruz. Tekirdağ’da, Türkiye’de parmakla gösterilen örnek belediyelerden biri olduk, bu başarıda en büyük pay halkımızın bize duyduğu inanç ve güvendir. Ergene Belediyesi olarak tek bir amacımız var o da her zaman Sevgi Kenti Ergenemize en iyi hizmeti sunmaktır” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber